BAGTAŞ’A MUHTEŞEM AÇILIŞ

 
Esslingen ve civarında lezzetin yeni adresi Bagtas GRILLHAUS muhteşem bir açılış töreni ile hizmete girdi.

 

BW Haber Merkezi
ESSLINGEN- Baden-Württemberg’in Esslingen kentinde Bagtaş GRİLLHAUS törenle hizmete girdi. Muhteşem bir tören ile hizmete giren Bagtaş GRİLLHAUS2un açılışına, Baden-Württemberg Eyalet Meclisi Başkanı Muhterem Aras ve Stuttgart Din Hizmetleri Ataşesi Dr. Bilal Doğan ile STK temsilcileri, bölgede faaliyet yürüten esnaf, işadamı ve vatandaşlar katıldı.
Esslingen-Mettingen’de 18 yıldır, market, Fırın ve restaurant alanlarında geniş bir bölgeye hizmet veren İsmail Bağcı, Bagtas GRİLLHAUS’u da hizmete sokarak bölgedeki önemli bir açığı doldurdu.
80 kişilik terası ile birlikte 150 kişilik müşteri kapasitesi, 33 arabalık park yeri, 400 bin Kbit/s W-LAN Internet bağlantısı, doldurulabilir-indirim avantajlı müşteri kartı,  engelli ve bebek bakım odası, Mescit, EC-Cash ve PayPal ödeme imkanları sağlayan geniş bir mekanda hizmet veren Bagtaş GRILLHAUS, tecrübeli ekibi ile helal ürünlerden oluşan kebap çeşitleri sunuyor.
Sabah saat 06:00’dan, akşam saat 22:00’ye kadar açık olan Bagdaş GRILLHAUS, kahvaltı, öğlen servisi ve akşam servisinde oldukca geniş menüsü ile zengin seçenekler sunuyor.
Doğal odun kömürü mangalından, kuzu şiş, pirzola, adana kebap ve köfte çeşitleri gibi Anadolu’nun sevilen lezzetlerinin yanında, çorba, salata ve tatlı çeşitleri ile ailenizle birlikte güzel zaman geçirmeniz için büyük özen gösteriliyor.
Özel günler için yemek yapıldığına da dikkat çeken başarılı işletmeci İsmail Bağcı, “Bagtaş GRILLHAUS, ailenizle birlikte, hoş ve nezih bir ortamda, Anadolu lezzetlerini tatmak ve hoşca vakit geçirmek için doğru bir adrestir. Her türlü reservasyon, sipariş ve daha geniş bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız mümkündür. ” diye konuştu.

Bagtaş GRİLLHAUS
Obertürkheimer Straße 3
73733 Esslingen-Mettingen
Tel.: 0711 / 56 61 22 43
info@bagtas.de

 

 

error: Adam gibi iste verelim..!