BENTOUR ANTALYA’DA BULUŞTURDU

Avrupa’nın en önemli Türk Tur Operatörlerinden biri olan Bentour Reisen, yaklaşık 800  acente yetkilisini Antalya’da biraraya getirdi. Regnum Carya Hoteldeki turizm fuarına başta oteller olmak uzere turizm sektöründen çok sayıda firma katılarak, 2017’de Türkiye’deki turizmi canlandırmak için kolları sıvadı.
 

Erdal Altuntaş – Ali Batmaz – Cemil Baysal-Resul Güvenci
ANTALYA – 2017 turizm sezonunun startı Antalya’da verildi. Avrupa’nın en büyük Türk Tur Operatörlerinden biri olan Bentour Reisen, Antalya’daki Regnum Hotelde duzenlediği turizm fuarına Avrupa’dan yaklaşık 800  acente yetkilisi katıldı. Bölgenin önde gelen otellerinin katıldığı fuarda sektörel yenilikler tanıtılarak 2017’de turizm sezonunun canlı geçmesi için çalışmaların en iyi şekilde yapıldığı belirtildi.

Bentour adına açıklama yapan Ufuk Erbinel, “Bu güzel organizasyonu Regnum Carya Otel, Sun Express Ana Sponsor olarak ve Alba Hotels, ASKA Hotels, Baia Lara, Barut Hotels, Dephin Hotels, Gloria Hotels, IC Hotels, Kaya Hotels, Mardan Palace, Paloma Hotels, Papillon Hotels, Rixos Hotels, Side Star Hotels, Spice Hotels, Stone Group, Sunis Hotels, Susesi Oteli, Villa Side Hotels, Von Resort Hotels ve World of Wonder otel grubu da ara sponsor olarak desteklediler. Hepimizin gayesi 2016’da beklentilerimizin altında geçen turizm sezonunun 2017’de tekrar zirve yapmasıdır. Bunun için de tüm hazırlıklar tamamlandı ve yaz sezonu için satışlar başladı” dedi.

Antalya/Belek’de 1 Nisan 2014’de açılan ve Kasım 2015’de ise Türkiye’nin evsahipliği yaptığı G20 zirvesine başarılı bir şekilde evsahipliği yapan Regnum Carya Otelinin Misafir İlişkileri Temsilcisi Sinan Emre Turgut “Bugün de tüm acentelerin toplandığı güzel bir organizeye evsahipliği yaptık” dedi. Almanya doğumlu Turgut ve diğer yetkililer, acente sahiplerine oteli gezdirerek hizmetleri hakkında bilgi verdiler. 1 milyon m2’lik alanda 2 golf sahası, 4 Fifa standartlarında futbol sahası bulunan Regnum Carya Hotel, Tophotels listesinde 2016’nın en iyi aile oteli seçildi. Özturk ailesine ait otelde 2 adet King Villa, 18 adet Baron Villa, 100 adet aile villası olmak uzere toplam 534 oda bulunmakta. G20 zirvesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da kaldığı Crown Villa ise otelin en deşerli ve pahalı villası olarak belirtildi.

error: Adam gibi iste verelim..!