ÇELEBİ KOMPLOYU ANLATTI

HANNOVER – Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Türkiye’de yaşanan son gelişmeleri değerlendirmek üzere MÜSİAD Hannover tarafından düzenlenen yemekli toplantıya katıldı. Çelebi’nin MÜSİAD üyeleriyle fikir alışverişinde bulunduğu toplantı, Hannover bölgesinde helal sektörün öncülerinden olan Orient Restoran’da düzenlendi.

DIŞ GÜÇLER RAHATSIZ OLDU
Ak Parti hükümeti döneminde kişi başına gelirin 3 bin dolardan 10 bin dolar seviyelerine yükseldiğini kaydeden Milletvekili Çelebi, “İhracatımız gelişti. Kendi helikopterimizi yaptık. AB ülke ekonomileri %0,1 oranlarında büyürken, güzel ülkemiz %5’lerin üzerinde büyüdü. Bu rakamlar tabii ki dış güçleri rahatsız etti. Bundan dolayı ülkemizde son dönemde bir dost modern darbe gerçekleştirilmek isteniyor. Bu konuda halkımızı ayrıntılı şekilde bilgilendireceğiz” dedi.

BAŞKAN AYDIN’DAN TEŞEKKÜR
Toplantı sonrası bir teşekkür konuşması yapan MÜSİAD Hannover Başkanı Naci Aydın, Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip ettiklerini ifade ederek, toplantıya katılan üyelere ve misafirlere teşekkür etti.

Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi (sağda), MÜSİAD Hannover Başkanı Naci Aydın tarafından bizzat ağırlandı.
Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi (sağda), MÜSİAD Hannover Başkanı Naci Aydın tarafından bizzat ağırlandı.

error: Adam gibi iste verelim..!