Dünya markası ASSOS Stuttgart’ta

 
BW Haber Merkezi
STUTTGART- Mücevher sektöründe Dünyanın en büyük markalarından olan Altınbaş’ın  bünyesinde yer alan ASSOS Stuttgart’ta yeni şubesini açtı. Mücevher ve kuyumculuk mesleğinde engin tecrübeye sahip Hasan, Elif ve Diren Taş girişiminde hizmete giren ASSOS şubesi muhteşem bir açılış töreni ile piyasaya adım attı.  Açılış törenine, Baden-Württemberg Eyalet Meclisi Başkanı Muhterem Aras, Türkiye’den ASSOS Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş ile Genel Müdür Mustafa Kemal Çeçen, Marketing Müdüresi Bihter Yazan, Stuttgart Ticaret Ataşesi Mehmet Ali Çolakoğlu ile STK temsilcileri, esnaf ve işadamları ve vatandaşlar katıldı.
Stuttgart’ın en işlek ve gözde caddelerinde olan Königstr.’nin girişi olarak bilinen Marien Str. caddesinde, Arslan’s Kebap’ın hemen yakınında açılan ASSOS, ilk gün açılışa katılan konuklarına ürünlerini tanıttı.

Dünya Markası: ASSOS

Patentli ürünlerini 1999 yılında mücevher tutkunlarıyla buluşturan ASSOS mücevheri modaya dönüştüren marka olma hedefiyle 1997 yılında kuruldu. 2002 yılında ise ilk toptan satış mağazasını, 2005 yılında ise ikinci toptan satış mağazasını açan Assos, sektörel büyümesine hız kesmeden devam etti.
Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten ASSOS, 2006 yılında pırlanta pazarına adım attı. Pırlanta, yaratıcılıklarına sınır koymayan usta ellerde tılsım kazandı. Assos, bugünün ayrıcalıklı zevkleri ile pırlantanın ebedi ışıltısını birleştirerek kısa zamanda bir stil  ikonu haline geldi.
2008 yılında mağazacılığa geçen ASSOS, 2010 yılında ilk Shop in Shop uygulaması ile mücevher tutkunlarına hizmet vermeye başladı ve aynı yıl içinde Online Shop mağazasını hizmete açtı. Bugün mücevher alanındaki uzmanlığı ve fark yaratan konseptleri ile mücevher dünyasına yön vermeyi sürdüren Assos’un ürünleri 26 ülkede 1000’e yakın satış noktasında satılıyor.
Mağazacılık anlayışı, ürün-hizmet standartları ve üstün bilinirlik hedefi ile faaliyet gösteren ASSOS; müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile dünyaca tanınan bir marka olma yolunda ilerliyor. Şeffaf, sürekli öğrenen, yenilenen ve kendini geliştiren çalışanları ile tasarım aşamasından mağazacılığa kadar kusursuz bir hizmet sunan ASSOS; ulusal ve uluslararası mücevher pazarında söz sahibi markaların başında gelmeye devam ediyor.

 

error: Adam gibi iste verelim..!