Endüstriyel Mutfak Gastro Coşkuner’den sorulur

Başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın her yerine satış ve servis hizmeti sunan Endüstriyel Mutfak sektörünün duayen isimlerinden Gastro Coşkuner GmbH, kaliteli hizmelerle göz doldurmaya devam ediyor.

 

Hüsamettin Özkan
OFFENBACH – Gastronomi sektörünün endüstriyel mutfak alanında yaklaşık 25 yıldır çalışmalarını sürdüren Gastro Coşkuner GmbH, Offenbach Sprendlinger Landstrasse 181 numaradaki merkezinde müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmalarını sürdürüyor Şirketin genç yönetim kurulu başkanı Ender Coşkuner: “Yılların birikimi tecrübemizle ürün çeşitlerimizi ve hizmet kalitemizi arttırarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başta restaurantlar olmak üzere, otel, pastane ve market gibi işletmelerin ihtiyacı olan büyük mutfak sistemleri, taş ocak, büfe, buzdolabı, bulaşık makinası, pizza fırınları, havalandırma sistemleri, otomatik kahve makine çeşitlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyacı olan masa, sandalye, koltuk ve porselen tabak gibi A’dan Z’ye her türlü malzemeyi kaliteli ve güvenli  şekilde karşılıyoruz” dedi.

Satış sonrası hızlı ve güvenilir hizmet
Sektörde edindikleri tecrübeler doğrultusunda, yeni açılan veya konseptini yenileyen restaurant, pastane ve market gibi işletmelerin ihtiyacı olan ocak, dolap, büfe ve makinaların planlama, çizim ve tasarımını yaptıklarını söyleyen Coşkuner, “Bütün malzemelerimiz kalite kontrolü yapılmış garantili ve tanınmış firmaların ürünleridir. Bazı işletmeler, ihtiyacı olan ürünleri ucuz olur düşüncesiyle Türkiye’den getiriyorlar. Fakat sonradan bir çok problemle karşılaşıyorlar. Bu gibi durumlarda pek çok müşterinin, ürün kalitesinden memnun kalmadığını ve ihtiyaç halinde servis hizmeti alamadıklarının rahatsızlığını yaşadıklarını görüyoruz.  Bizim tavsiyemiz, işletmelerin ihtiyaçlarını Avrupa’daki firmalardan karşılamalarıdır. Bu hususta ürünlerimize ihtiyacı olan firmalarımız bizi ziyaret edebilir, satmış olduğumuz ürünler ve satış sonrası sunduğumuz servisimiz hakkında bilgi alabilirler. Endüstriyel mutfak konusunda herhangi bir ürüne ihtiyacı olan firmamızın bizimle görüşmeden son kararlarını vermemelerini tavsiye ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: Adam gibi iste verelim..!