ESSLİNGEN’DE LEZZETİN YENİ ADRESİ

Esslingen’de lezzetin yeni adresi: Bagtas GRILLHAUS
BW Haber Merkezi

ESSLINGEN- Esslingen-Mettingen’de 18 yıldır, market, Fırın ve restaurant alanlarında geniş bir bölgeye hizmet veren İsmail Bağcı, Bagtas GRİLLHAUS’u da hizmete sokarak bölgedeki önemli bir açığı doldurdu.
80 kişilik terası ile birlikte 150 kişilik müşteri kapasitesi, 33 arabalık park yeri, 400 bin Kbit/s W-LAN Internet bağlantısı, doldurulabilir-indirim avantajlı müşteri kartı, engelli ve bebek bakım odası, Mescit, EC-Cash ve PayPal ödeme imkanları sağlayan ve geniş bir mekanda hizmet veren Bagtas GRILLHAUS, tecrübeli ekibi ile helal ürünlerden oluşan kebap, yemek, çorba, salata ve tatlı çeşitleri ile eşsiz Anadolu lezzetlerini Esslingen’e taşıdı.
Sabah saat 06:00’dan, akşam saat 22:00’ye kadar açık olan Bagdas GRILLHAUS, kahvaltı, öğlen servisi ve akşam servisinde oldukca geniş menü ile zengin seçenekler sunuyor.
Doğal odun kömürü mangalından, kuzu şiş, pirzola, adana kebap ve köfte çeşitleri gibi Anadolu’nun sevilen lezzetlerinin yanında, çorba, salata ve tatlı çeşitleri ile ailenizle birlikte güzel zaman geçirmeniz için herşey düşünülmüş.
Özel günler için yemek yapıldığına da dikkat çeken başarılı işletmeci İsmail Bağcı, “Bagtas GRILLHAUS, ailenizle birlikte, hoş ve nezih bir ortamda, Anadolu lezzetlerini tatmak ve hoşca vakit geçirmek için doğru bir adrestir. Her türlü reservasyon, sipariş ve daha geniş bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız mümkündür.” diye konuştu.

BAGTAS Grillhaus
Obertürkheimer Straße 3
73733 Esslingen-Mettingen
Tel.: 0711 / 56 61 22 43
info@bagtas.de

error: Adam gibi iste verelim..!