KALİTEYİ UCUZA ALACAKLAR

 
BW Haber Merkezi
GÖPPİNGEN- Avrupa çapında faaliyet yürüten Gıda Toptancısı Selehattin Gül, Göppingen’de hizmete soktuğı ERKAM SÜPERMARKT ile, kaliteyi en ucuz fiyatlarla Göppingenlilerin ayağına getirdi. ERKAM SÜPERMARKT, Göppingen’de, Daha önce EDEKA olan, Lorcherstr. 47 adresinde dualar eşliğinde hizmete girdi. Açılışına, Sivil tolpum kuruluşu temsilcileri, esnaf ve işadamları ile çok sayıda Alman ve Türk davetli katıldı. Açılışın ilk gününde ise oldukca kalabalık bir müşteri topluluğunun akınına uğrayan ERKAM SÜPERMARKT kalite ve ucuzluğun yanında, hijyeni ve profesyonel kadrosu ile de dikkat çekti.
Altında yeterli miktarda kapalı garajı olan ERKAM SÜPERMARKT, oldukca geniş meyve-sebze bölümü, tamamiyle kendilerinin helal usullere uygun şekilde hizmet verdikleri, sığır, kuzu, tavuk ve hindi eti ile her türlü et ürünlerinin yeraldığı kasap bölümü, taze ekmek, pide, börek, kurabiye, tatlı çeşitleri ve her türlü diğer unlu mamüllerin sunulduğu fırın bölümü ve her türlü kuru gıda maddelerinin yeraldığı zengin ürün yelpazesi ile Göppingenlilere hizmet verecek.
ERKAM SÜPERMARKT’i hizmete sokan başarılı işadamı Selahettin Gül, şimdiye kadar uzun yıllardır toptan gıda sektöründe edindikleri birikim ve tecrübeyi parekende sektöründe de vererek hizmeti direk vatandaşın ayağına getirmek istedik. Toptancılığın bize sağladığı çok yönlü avantajlar vesilesi ile en kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlardan Göppingenli vatandaşlarımıza sunmak istiyoruz. İlk göünden itibaren marketimize gösterilen yoğun ilgi nedeni ile tüm Göppingen halkına da teşekkürlerimi belirtmek istiyorum. Çalışma ilkelerimiz arasında öncelikli prensibimiz “müşteri memnuniyetidir” ERKAM SÜPERMARKT Göppingenlilere hayırlı ve uğurlu olsun.” ifadesini kullandı.

 

 

error: Adam gibi iste verelim..!