KATÖD’de bayrak değişimi

 
Mümin Şen
KARLSRUHE- Karlsruhe Türk Öğrenci Derneği (KATÖD) yıllık olağan genel kurulunu yaptı. Görev süresini tamamlayan Başkan Samed Topal (25) KATÖD Olağan Yönetim Seçimlerinde aday olmadı. Seçimde başkan adayı olan Gamze Demiray  oyların tamamını alarak başkan seçildi. Görevi Gamze Demiray’a bırakan bir önceki başkan Samed Topal, yeni yönetime başarılar diledi. Samed Topal yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Yeni yönetimi ve Gamze Demiray’ı tebrik ediyorum. Bu bir takım yarışıdır, bayrak şimdi sizde hep ileri doğru gitmeye birlikte devam edeceğiz” dedi.
Gamze Demiray ise kendisini seçen üyelerine hitaben yaptığı konuşmada; “Yeni yönetim kurulu seçimimiz gerçekleşti ve KATÖD sorumluluğunu ekibim ve ben üstlendik. Okulundan, işinden, ailesinden ve ömründen vakit ayırarak, sizler için yönetime girdik. Elimizdeki imkanlar doğrultusunda sizin için her faaliyeti en iyi şekilde yapmaya hazırız. Samed Topal ve  yönetim’ine çok ama çok teşekkür ederiz. Çok muhteşem işlere imza atıp, çıtayı çok yüksek bir yere getirdiler.” diye konuştu.
KATÖD yeni yönetimi şu isimlerden oluşuyor; Başkan Gamze Demiray, Başkan Yardımcısı Bilge Kağan Gökce, Yönetim Kurulu Üyeleri: Abdulkadir Gün, Ali Buğra Bulunmaz, Ertuğrul Çakır, Alptuğ Kaan Çakır,  Betül Serttaş, İlayda Durmaz, Rıdvan Özkara.

error: Adam gibi iste verelim..!