KEBAP USTA’DA YENİR

 
Herkesin yıllarca Antik Restaurant’tan tanıdığı Mehmet Usta, Türkiye’yi aratmayan kebap çeşitleriyle, Zuffenhausen’de Schwieberdinger Strasse 37 adresinde açtığı  “Usta Grill”  ile hizmete devam ediyor.

BW Haber Merkezi
STUTTGART- Kebap deyince, Baden-Württemberg’de akla ilk gelen isimlerden olan Mehmet Usta, Schwieberdinger Strasse 3, Zuffenhausen-STUTTGART adresinde hizmete devam ediyor. Mehmet Usta yeni yerinde; Grilde ızgara, taşfırın yemekleri, Adana kebap, Tavuk kanadı, köfte, lahmacun, beş çeşit pide, günlük mercimek çorbası ve Künefe konseptiyle lezzet düşkünlerine hizmet veriyor.

EVDE YEMEK YAPMAYA SON

Pazartesi günleri dışında her gün, 12.00 ile 22.00  saatleri arasında hizmet veren Usta Grill, sunduğu oldukca uygun fiyatlar ile artık ailelerin evde yemek yapma zahmetini ortadan kaldıracak. Örneğin; bir kilo köfte ve kanat 24.- Euro, Adana Kebap 9.- Euro Tavuk Kanadı Euro.- ?, Köfte 7,30.- Euro Lahmacun 6.-Euro gibi fiyatlarla artık evinizde yemek yapmak zahmetine gerek yok. Usta Grill’in sunduğu yüksek kalite ve düşük fiatlarla artık misafir ağırlamak ta kolaylaştı.

ÖZEL GÜNLERİNİZ İÇİN REZERVASYON

Taş fırında odun ateşinde pişen pide çeşitleri ve lahmacun ile, doğal közde pişen kebap çeşitleri ile, güveç ve tandırda pişen fırın yemekleri ile Türkiye’yi aratmayan lezzetler eşliğinde aileniz ve misafirleriniz ile güzel bir gün geçirmek için en uygun adres Usra Grill. Yenilenen dekorasyonu ve yeni konsepti ile yüksek kaliteyi ve hizmeti uygun fiyatlarla sunan Usta Grill’de misafirlerinizi de ağırlayabilirsiniz. 100 kişilik için rezervasyonların da mümkün olduğu Usta Grill’de, doğum günü ve diğer özel günleriniz için de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca düğün ve nişan yemekleri de Usta Grill’in sunduğu hizmetler arasında.
Amaçlarının kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olduğunun altını çizen Yılların Ustası Mehmet Usta, bütün vatandaşlara, sağlıklı, huzurlu ve mutlu, yeni bir yıl dilerken, her türlü bilgi ve rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden kendilerime ulaşılabileceğini de sözlerine ekledi.

Usta Grill
Schwieberdinger Strasse 37 (Zuffenhausen S Bahn karşısı)
70435 Zuffenhausen-STUTTGART
Tel: 0711-699 43 717

 

error: Adam gibi iste verelim..!