Medipax en büyük mağazasını açtı

Marka olma hedefiyle 2007 yılında yola çıkan Medipax, bugün Almanya’nın özellikle Hessen Eyaleti’nin önde gelen firmaları arasında yerini aldı. Medipax, geçtiğimiz günlerde, 3 Mayıs 2018’de Raunheim Mağazasını 4. şubesi olarak açtı.

 

RAUNHEIM – 1990’lı yılların başında “Padişah” ismiyle ticarete başlayıp 2000’li yılların başında ilk mağazasını Hanau’da “Teppich Center” olarak açan firma, 2007 yılından itibaren ağırlıklı olarak sattığı markalardan  Merinos, Dinarsu ve Padişah halının ilk hecelerini alarak “Medipax” markasını oluşturdu. 3 Mayıs 2018’de Raunheim Mağazasnı 4. şubesi olarak açtı. Hessen Eyaleti’nin en büyük Türk mobilya ve halı mağazası olması özelliğine sahip Medipax, Raunheim mağazası 3500 m² kapalı alana sahip, mobilyadan, dekora, dekordan halıya evinizle ilgili A’dan Z’ye herşeyi bulabileceğiniz bir mağaza olma özelliği taşıyor.

KALİTEDEN TAVİZ YOK
Medipax’ın Reklam Koordinatörü, Erkan Arslan gazetemize yaptığı açıklamada “Öncelikle şunu ifade etmek isterim, Medipax bir aile şirketi, bu büyük aile şirketinde çalışmak çok eğlenceli, bunun nedeni ise genç ve dinamik yönetim kuruluna sahip ve kreativ düşünen bir patrona sahibiz, yine aynı şekilde patronumuzun eşi Yönetim kurulu üyesi sayın Filiz Demir hanım, inovosyana dayalı düşünce yapısına sahip, Yönetim kurulu üyeleri bir araya gelince düşünüyoruz, istişare ediyoruz ve hiç beklemeden adım atıyoruz, buda bize hızlı hareket edebilme imkanı sağlıyor… Ekip ruhuyla Hareket eden bir ana kadroya sahibiz, Bu da otomatikman başarıyı beraberinde getiriyor. Medipax kuruluşundan itibaren kalite, rahatlık ve estetiğe önem veren özel üretim tasarımlarıyla gerek, Türk kökenli müşterilerin, gerekse yabancı müşterilerin her kesimin beğenisini kazanmayı başararak kısa süre içinde önemli başarılara imza atmıştır. Kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan Medipax her geçen gün büyüyerek hizmette kalite ve güven esasına dayanarak büyümeyi hedeflemektedir. Türkiye’de özel olarak ürettirdiği tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren Medipax, kalite ve farklılıgıyla da aranan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

TUTKU, UYUM, ZEVK
Mobilya ve koltuk seçmek gibi bu ürnleri ürettirmek de büyük bir birikim, tutku ve zevk gerektirir. Biz, hayata değer katacak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, aynı zamanda “şık” olacak ürünleri tasarlatmayı ve ürettirmeyi kendimize meslek olarak seçtik. Çalışmalarımız güncel kalmak, bir adım önde olmak içindir. Düşünüyoruz, araştırıyoruz, tasarlıyoruz, üretiyoruz. Sizler için tam 11 yıldır aynı heyecanla günden güne büyüyoruz! Şimdilerde bizi daha heyecanlı kılan çalışmalar içerisindeyiz; En son bildiğiniz gibi 4. mağazamızı Hessen Eyaletinde Raunheim’da açtık. Bu mağazamız alanında Hessen’in en büyük Türk mobilya mağazası olma özelliğine sahip. Yaklaşık 3500 m² alanda hizmete açtığımız mağazamız, iki kattan oluşuyor, zemin katta binlerce çeşit ürün bulunuyor. Evinizle ilgili herşeyi, envai çeşit halıyı, mutfak eşyalarını , elektirikli ev aletlerini ve dekor ürünlerini burada bulabilirsiniz. Birinci katımızda ise birbirinden güzel renk ve seçeneklere sahip her zevke uygun koltuk çeşitlerini yine ortopedik yatak ve baza çeşitlerini bulabilirsiniz. Raunheim mağazasının en güzel özelliği ise beğendiğiniz ürünü koltuk baza, yatak mobilya ne olursa olsun anında alıp götürebiliyorsunuz,… Müşterilerimize, beğenip satın almak istedikleri ürünleri, aylarca beklemeden ve en uygun fiyat garantisi vererek alıp götürme fırsatı sunuyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: Adam gibi iste verelim..!