Stammheim’a yeni Güzellik Salonu

 
BW Haber Merkezi
STAMMHEIM- Uzun zamandır güzellik uzmanı olarak amatörce çalışan Nilüfer Akyüz, Stuttgart-Stammheim da, Kornwestheimer strasse 40 adresinde Güzellik Salonu’nu hizmete soktu. ATİB Avrupa Türk İslam Birliği Genel Başkanı İhsan Öner ve ATİB Bölge Başkanı Davut Özyurt’un da katıldığı açılışa, çevre dernekleri temsilen DİTİB Kornwestheim’dan, Recep Aydın ve Kadın Kolları Başkanı Emin’e Vural,  ATİB Kornwestheim din görevlisi Turgut Özcan, Dernek Başkanı Engin Ünlü ve Kadın Kolları Başkanı Zümra Şimşek ile dost ve arkadaşları katıldı.
Açılış Kurdalesini ATİB Genel Başkanı İhsan Öner ve ATİB Bölge Başkanı Davut Özyurt kesti. Açılış duasını ise ATİB cemiyeti din görevlisi Turgut Özcan yaptı.
Güzellik uzmanı Nilüfer Akyüz yaptığı konuşmada, misafirleri selamlayarak; “Bugün buraya gelmenizle bana güç verdiniz. Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Daha önce amatörce ve severek yaptığım bu işimi, şimdi artık Profesyonel bir şekilde yürüteceğim. Amacım sadece para kazanmak değil, kadınlarımızın ve kızlarımızın “işte bu” diyebilecekleri şekilde hizmet vermek ve marka olmaktır. İnşallah ileriki zamanlarda, bu mesleğimde en üst seviyelere ulaşabileceğim  temiz, dürüst bir isim yaparım. Şimdilik sadece randevu usulü İle çalışıyorum. İsteyen bana  00 49 174 9724127 telefonumdan ulaşabilir. Tekrar hepinize teşekkür eder, saygılarımı sunarım.” ifadesini kullandı.

 

 

error: Adam gibi iste verelim..!