ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANDI

Ertan PehlivanFELLBACH- İGMG Württemberg Kadınlar Teşkilatı, 2016 çalışma yılının son şube başkanlar toplantısını toplam 41 idarecinin katılımı ile  Fellbach şubesinde gerçekleştirdi.  Açılışı Kur’an-ı Kerim ile başlayan toplantı, Bölge Teşkilatlanma başkanı Ümmühan Telli’ nin BYK ve Şube başkanlarının yoklamasını ile devam etti. Akabinde KT Bölge başkanı Ayşe Akkuş şube başkanlarını selamlayarak, idareciler gününe katılımlarından dolayı  teşekkür ederek özel olarak hazırlanan hediyeleri kendilerine takdim etti.
Teşkilatlanma, Eğitim, İrşad, Sosyal Hizmetler ve Kurumsal iletişim birim başkanları sunumlarını şube başkanlarına aktarırken, şube teşkilatlanma başkanları da özel olarak bir araya geldi ve teşkilatlanma komisyon üyesi Fatma Çakmak tarafından sunulan, “Birim Eğitim” çalışması gercekleştirildi.
Yeni Kadınlar Teşkilatı logosunu kutlamak üzere özel olarak Bölge KGT başkanı Esra Keriman tarafından hazırlanan pastayı Ayşe Akkuş Bölge Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte keserek, misafirlerine ikram etti.
Samimi ve dopdolu geçen yılın son toplantısında, ev sahipliği yapan Fellbach Kadınlar Teşkilatı Şube Başkanı Kudret Sevinç ve çalışma arkadaşları, her konuda titizlikle hazırlık yapıp, ilgi ve alakalarından dolayı misafirlerin hoşnut bir şekilde ayrılmalarına vesile oldular.

error: Adam gibi iste verelim..!