TOPKAR Neu-Ulm şubesi açıldı

Ali Batmaz / Ertan Pehlivan NEU-ULM—
Merkezi Heilbronn’da bulunan TOPKAR  marketler zinciri; Heilbronn, Reutlingen, Möglingen şubelerinden sonra şimdi de Türklerin yoğun yaşadığı Neu-Ulm şehrinde dördüncü şubesini açtı.
30 yılı aşkın tecrübe ile bölge halkının özellikle Türklerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kendini geliştiren ve hizmeti ön planda tutan TOPKAR marketler zincirinin genel müdürü Fatih Topaloğlu, ” İnsanımız kendilerini rahat hissedecekleri bir ortam oluşturuyoruz. Kaliteliyi ucuza alacaklar.   30 yıllık tecrübe ve hizmet anlayışımızda olduğu gibi; sözümüz söz, özümüz öz”dedi.

Neu- Ulm Leibnizstr.12’de, 1500 metrekare gibi geniş alanda rahat  alışveriş imkanı, 120 adet  park yeriyle sıkıntı yaşanmayacak şube, dualarla hizmete açıldı. Yeni açılan TOPKAR şubesinin işletme müdürü  Nurettin Sancak, “Bölgemizdeki büyük bir ihtiyaç, marketin açılışıyla giderilmiş oldu. Taze , helal, kaliteli ürünlerimiz; kasap, manav, fırın, bakım ürünleri ve kuru bakliyat reyonlarında ucuz bir şekilde tüketicilerimizle buluşacak. Türkiye’ye bütün havayolları ile en uygun bilet imkanı bulacakları uçak seyahat büromuzla hizmet  vereceğiz. Ayrıca aylık indirimli satışlarımız ise müşterilerimizin yüzünü güldürecek.  İlk günden halkımızın yoğun ilgisi bizleri bir hayli memnun etti” dedi.

 

 

error: Adam gibi iste verelim..!