TURHAS ‘EV’lendiriyor

Erdal Altuntaş
HAMBURG – Kemal Şahin tarafından Almanya’da 1982 yılında kurulan ve 1984 yılında Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan Şahinler Holding, yeni projesi Westside İstanbul’u, Daily You Restaurant’ta tanıttı. Özel davetlilerin katıldığı toplantının açılış konuşmasını Jacqueline Bakır Brader’in yapmasının ardından konuşma yapan Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, avronun değerinin yükseldiği bu dönemde Türkiye’de emlak almanın uygun bir zaman olduğunu söyledi.

Kazandıran proje Westside İstanbul
Şahinler Holding olarak bugüne kadar yaptıkları başarılı iş ve çalışmalardan edindikleri tecrübelerle özellikle Avrupa’daki Türklerin Türkiye’de ev ve iş yeri sahibi olmaları için İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Beylikdüzü’nde gayrimenkul yatırım imkanı sağladıklarını söyleyen Kemal Şahin, Holding bünyemizde faaliyet yürüten, Türkiye – Almanya hattında emlak danışmanlığı ve proje geliştirme hizmetleri sunan Turhaus tarafından gerçekleştirilen “Westside İstanbul projesi Türkiye’de ev ve dükkan sahibi olmak isteyenlere kazançlı yatırım imkanı sunmaktadır” dedi.

İstanbul cazibe merkezi
İstanbul’un tarihte çok önemli medeniyetlerin merkezi konumunda olduğunu ve bu cazibesini her dönemde olduğu gibi günümüzde de muhafaza ettiğini belirten Şahin, “Türkiye ortadoğuda yıldızı parlayan tek ülke. Bölgede yaşanan birtakım sorunlara rağmen Turizm canlılığı ve yabancı yatırımcının gelmesi devam ediyor. Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımız Türkiye’de yapmak istedikleri yatırımlar konusunda güvenilir şirketler aramaktalar. Bu doğrultudan hareketle, Avrupa’da kurulmuş bir şirket olarak, buradaki insanımızın durumunu iyi biliyor ve onların hem burada hemde Türkiye’de kazançlı yatırımlar yapmalarını arzu ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Proje %95 tamamlandı
Şahinler Holding ve Westside İstanbul projesinin tanıtım videosunun da gösterildiği toplantıda, projenin yüzde 95 bittiğini söyleyen Şahin, “Toplamda 1155 daire ve 116 iş yeri bulunan projede 1. etap bitti. Depreme dayanıklı olarak inşaa ettiğimiz binalar, sosyal tesisleri ve yeşil alanlarıyla yaşam kalitesi yüksek bir ortam sunuyor. Daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde 69.900 avrodan başlayan fiyatlarla peşin ve taksitlerle sunuluyor. Peşin alımlarda özel indirim uygulanmaktadır. Daire alanlara sürpriz hediyelerimiz de var. Güvenilir emlak almak ve yatırım yapmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirler” şeklinde konuştu. Programa İstanbul’dan katılan Kemal Şahin’in asistanları Seda Gürbüz ve Tuğba Yazıcıoğlu, toplantının sonunda yatırımla ilgilnenenlerle ikili görüşmeler yaparak onları İstanbul’a davet ettiler.

  00 90 444 90 66

0151 – 52 89 26 34

Bilgi Hattı: www.turhaus.com

error: Adam gibi iste verelim..!