Turkcell Europe Berlin'in kalbinde

4800 noktada satış

BERLİN – Almanya çapında hizmet ağını güçlendiren Turkcell Europe, Berlin’in Neukölln semtinde yetkili bayisini açtı. Müşterilerin hemen her konuda doğrudan hizmet ve bilgi alabildikleri mağazanın açılışına katılan Berlin Başkonsolosu Ahmet Başar Şen, başarılarından dolayı Turkcell Europe’u kutladı ve “Anavatana yurttaşlarımızı kuvvetli bir şekilde bağlayan ve ticaretin gelişimine katkı sağlayan bu hizmetler Türk ekonomisinin gelişiminin simgesi”, dedi.  Almanya’da Türklerin en çok tercih ettiği mobil operatörlerden olan Turkcell Europe, hizmet ağını dörde katladı. Almanya genelinde yaklaşık 4800 noktada SIM kartı ve kontör satışı gerçekleştirmeye başlayan Turkcell Europe, müşterilerin hemen her konuda hizmet ve bilgi alabilecekleri bayi ağına da bir yenisini ekledi.

“Türkiye’nin dinanizmi sınırları aşıyor” Berlin’in Neukölln semtindeki telekomünikasyon mağazası VS Mobile artık Turkcell Europe Premium yetkili bayii olarak hizmet verecek. Açılış kurdalesini Berlin Başkonsolosu Ahmet Başar Şen, bayi sahibi Veli Bayındır, Turkcell Europe’un iş ortaklarından Deutsche Telekom’un Yetkilisi Shahram Seyedahmadi, Turkcell Europe Genel Müdürü Ekrem Özorbeyi ve Satış Müdürü Dündar Kavaloğlu’yla birlikte kesti.  Başkonsolos Şen “Türk ekonomisi sürekli gelişiyor, Türkiye G2O ülkeleri arasında ve en büyük 16’ncı ekonomi. Türkiye’nin dinamizmi Turkcell gibi büyük Türk şirketleriyle sınırları aşıyor. Bu yatırımların artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Özorbeyi: “Gönül bağlarını güçlendirdik” Turkcell Europe Genel Müdürü Ekrem Özorbeyi ise şunları vurguladı: “Almanya’dan Türkiye’ye yapılan aramalarda en çok Turkcell tercih ediliyor, mobil iletişim trafiğinde açık ara lider olduk. Bizimle birlikte Türkiye yönündeki trafik yüzde 100 arttı. Almanya ve Türkiye arasında gönül bağlarını güçlendirdiğimizi bilmek bizi mutlu ediyor. Kaliteli ve cazip iletişim hizmetlerimizle, Türk-Alman ticari ilişkilerine katkıda bulunduğumuz için de gururluyuz. Turkcell Europe müşterileri tek bir SIM kartla Almanya’da en iyi D-Netz şebekesinden, Türkiye tatillerindeyse yine en kaliteli Turkcell şebekesinden hizmet alabiliyor. Almanya’daki Türklerin çok daha iyisine layık olduğunu biliyoruz.  Bize gösterdikleri güvene layık olmak için hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Burada Türklerin kalbinde yer ettiğimizi görüyoruz. Yeni bayiimizle artık biz de Neukölln’deyiz, biz de Neukölln’lüyüz.”

HAYATI KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Turkcell Europe’un Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dündar Kavaloğlu ise Almanya genelinde açılmakta olan yeni bayiiler ile müşterilerin hayatını daha da kolaylaştırmayı hedeflediklerini söyledi.  “Almanya genelinde hizmet verdiğimiz noktalar 48OO’e ulaştı. Yeni kampanyamızla Turkcell Europe ile Türkiye’de 5O milyonu bulan Turkcell abonelerini ve sabit hatları aramak 9 cent. Almanya içi aramalar da 9 cent. Yani her iki ülkedekileri, tek bir SIM kartla aynı fiyata aramak mümkün. Neukölln’deki yeni bayiimiz, Sayın Veli Bayındır’ın ve ekibinin yanımızda olduğunu bilmek bizi mutlu ediyor. Berlin’in kalbinde Almanya ve Türkiye arasında kurduğumuz gönül köprüsünü yaşatmaya devam ediyor olacağız” dedi.

AKILLI TELEFON KAZANDILAR

Berlin’in Neukölln semtindeki yeni Turkcell Europe bayiinin açılışı müzik, sinevizyon ve yarışmalar eşliğinde şenlik havasında yapıldı. Konukların sürpriz hediyeler kazandığı  açılışta  büyük ödül 2 akıllı cep telefonu oldu. Ayrıca bayii sahibi Veli Bayındır’ın açılışa özel hazırladığı ürün paketi yoğun ilgi gördü.  Türkiye kökenlilerin en yoğun yaşadığı semtlerden Neukölln’de “9 cent” kampanyasını tanıtan yeni reklam filmi de gösterildi. 1 Mayıs’a kadar devam eden kampanya süresince Turkcell Europe’lular %50’yi aşan indirimlerle yaklaşık 50 milyon Turkcell ve sabit hatlarıyla konuşabilecek.

error: Adam gibi iste verelim..!