Yatırım danışmanlığı bizim işimiz

Uzun yıllardır güçlü bir ekiple yatırım danışmanlığı yapan POLAT UZUN açık ve net konuştu: Yatırım danışmanlığı bizim işimiz.. Gelin konuşalım, kararınızı öyle verin…

Muzaffer Çetin
PFORZHEİM- Almanya’nın en büyük finans ve yatırım danışmanlığı şirketlerinden “Deutsche Vermögensberatung”, farklı kentlerdeki 3 bin 423 şubesi ve 3 bin 800’ü aşkın çalışanıyla alanında rakip tanımıyor. 1975 yılın da kurulan şirketin bünyesinde 2010 yılından beri yatırım danışmanlığı yapan Polat Uzun, uzman ekibiyle birlikte farklı dillerden ve kültürlerden insanlara geniş kapsamlı hizmet sunuyor. Yaklaşık 4 yıldan beri Pforzheim, Blumenheckstr. 38 adresindeki bürosunda hizmet veren Uzun, “4 kişilik tam zamanlı uzman çalışanımızın yanı sıra 25 kişilik yarım zamanlı çalışan ekip arkadaşımızla Pforzheim ve çevresinde yaşayan 900’ü aşkın aileye Almanca, Türkçe, Rusça ve İtalyanca dillerinde çok dilli hizmet sunuyoruz. Müşterilerimize özellikle birikimlerini nasıl ve nerede değerlendirebilecekleri konusunda tavsiyelerde bulunmanın yanı sıra, emeklilik ve devlet teşvikleriyle ilgili de detaylı bilgi ve danışma desteği sunuyoruz” şeklinde açıklama yaptı. Emeklilik şartlarının ağırlaştırılması ve Almanya’da sosyal sistemin zayıflamasına bağlı olarak özel yatırımların ayrı bir önem kazandığını vurgulayan uzman danışman Uzun, “Bunu farkına varan pek çok vatandaş, birikimlerini doğru yerlerde değerlendirebilmek için özel finans danışmanlarına başvuruyorlar. Büromuzda bir çok dili rahatça konuşan ve konularının uzmanı olan ekip arkadaşlarımızla birlikte, yatırım danışmanlığı, sağlık, emeklilik sigortaları, konut ve özel kredi gibi konularda kendilerine yardımcı oluyoruz. Uzman ekibimizle gerektiğinde hafta sonları ve tatil günlerinde bile ücretsiz bilgilendirme hizmeti sunuyoruz” dedi.

GENÇLERE DE ÖZEL EĞİTİM DESTEĞİ
Finans ve yatırım danışmanlığı mesleğinin çok ciddi ve önemli bir meslek olduğunun altını çizen Uzun, “Finas ve yatırım danışmanlığı geleceği parlak ve önü açık meslek dallarından biri. Özellikle meslek ve eğitim konusunda fazla şansı olmayan gençlerimize fırsatlar sunarak hem onlara meslek, hem de sektörüme uzman çalışanlar kazandırmak istiyorum. Bu alana ilgi duyan gençlerimizin bize başvurması halinde kendilerine gereken desteği sunmaya hazırız” dedi. İnsanın işini severek yapmasının başarıyı da beraberinde getirdiğini hatırlatan Uzun, “İşimde iyi olabilmek için bıkmadan, yorulmadan hep çalıştım ve halen de bu çabalarım devam ediyor. İşimi severek yaptığım için bunu iş olarak bile görmüyorum. Özel hayatımda olduğu gibi işimde de samimiyet, hoşgörü ve doğruluk en önem verdiğim olgular arasında yer alıyor” şeklinde konuştu. Deutsche Vermögensberatung, Hayat Sigortası (Lebensversicherung), Kaza Sigortası (Unfallversicherung), Finans ve Yatırım Danışmanlığı (Vermögensberatung), İşletme Emekliliği (Betriebsrente), Yapı Tasarrufu Sözleşmesi (Bausparvertrag), Diş Ek Sigortası (Zahnzusatzversicherung), Hukuk Sigortası (Rechtsschutzversicherung), Yükümlülük Sigortası (Haftpflichtversicherung), Vergi Tasarrufu Danışmanlığı (Steuerersparnisberatung), Araç Sigortası (KFZ-Versicherung), Elektrik, Gaz ve Özel Ticari Müşteri Danışmanlığı  gibi geniş bir alanda hizmet sunuyor.

Bilgi için Deutsche Vermögensberatung
Polat Uzun
Blumenheckstr.39
75177 Pforzheim
Tel: 0163 / 6011005
E-Mail:mailto:polat.uzun@dvag.de
www.dvag.de/polat.Uzun

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: Adam gibi iste verelim..!