YÜZDE 50 UCUZA KONUŞMA İMKANI

Turkcell Europe'dan atak üstüne atak

BERLİN – Turkcell Europe’lular yeni yıla Türkiye’deki sevdikleriyle yüzde 5O indirimle konuşarak giriyor. 18 Ocak tarihi itibariyle yürürlüğe giren kampanya sayesinde Turkcell Europe’lular, Türkiye’de sayıları yaklaşık 5O milyonu bulan Türkiye Turkcell ve sabit hat abonelerini dakikası 9 cente arayabilecek. Öte yandan ay sonuna kadar süren “6O Dakika Hediye” kampanyasıyla Turkcell Europe tüm yeni müşterilerine ilk telefon görüşmelerini yaptıkları vakit, mevcut müşterilerine ise 15 euroluk yükleme sonrası Almanya içi her yöne 60 dakika teşekkür hediyesi veriyor.

Özorbeyi: “Almanyalı Türklerin mobil iletişimdeki adresi Turkcell Europe”

Turkcell Europe Genel Müdürü Ekrem Özorbeyi, bu yıl da en cazip ve en kaliteli hizmeti verme hedefiyle çalışmaya devam ettiklerini vurgularken, şunları söyledi:  “Bildiğiniz gibi Turkcell Europe, milyonlara hizmet veren iki lider mobil iletişim şirketi olan Deutsche Telekom ve Turkcell’in altyapısını kullanarak mobil iletişim hizmeti veriyor. 2O ay önce inşa ettiğimiz ve hizmetlerimizle güçlendirdiğimiz mobil iletişim köprüsüyle Almanya ve Türkiye kaynaşıyor, sevenler özlem gideriyor, ticaret gelişiyor. Bizler konuşturmaya, kavuşturmaya devam ediyoruz.”

 

Ata: “Satış ağımızın ve müşterilerimizin isteklerini dikkate aldık”

Turkcell Europe Pazarlama Müdürü Koray Ata ise Almanya’daki Türklerin, en çok Türkiye’deki Turkcell abonelerini aradıklarına dikkat çekti ve şunları kaydetti: “Turkcell Europe müşterilerimizin bizden beklentilerini dikkate alarak Turkcell Türkiye ve sabit hatları yüzde 5O’yi aşan indirimle arayabilmeleri için yola çıktık. Yeni kampanyamızla müşterilerimiz hem Almanya içi her yöne dakikası 9 cente hem de Türkiye Turkcell ve Türkiye sabit hatlarla dakikası sadece 9 cente doya doya konuşabilirler. Fark doğuran servis kalitemiz, üstün çekim gücümüz ile müşterilerimize Turkcell kalitesini en uygun fiyatlarla yaşatmaya devam edeceğiz.”  Almanya’da en kaliteli D Netz Türkiye’deyse yine en kaliteli Turkcell altyapısıyla hizmet veren Turkcell Europe’un kampanyalarına ilişkin ayrıntılar www.turkcell.de internet adresinde yer alıyor.

error: Adam gibi iste verelim..!