3K (Kovid, Korona, Korku)

 

11 Mart’dan beri “Kovid 19” virüsü kapsamında başlatılan yasaklar 6 Mayıs’dan itibaren gevşetilmeye başlandı. Bununla ilgili haberlerimiz, gazetemizde detaylı bir şekilde yer aldığı için detaylarına tekrar girmeyeceğim.

Benim kafama asıl takılan konu “Korona Virüsü” ne zaman bitecek? 5-6 aydır tüm dünyayı evlere kapattılar, psikolojilerini bozdular, sadece işyerlerinin değil, ülkelerin ekonomileri de yerle bir oldu. Birçok ülke; işverenlere ve kurumlara ekonomik yardım yapmak için Uluslararası Para Fonu’na (İMF) borçlandırıldı.

Kovid 19’un ağırlaştırılmış bir grip şekli olduğunu söyleyen doktorlar var. Bu konuda 7 Mayıs günü „Demokratischer Widerstand Berlin“ (Demokratik Ayaklanma) adlı doktorlardan oluşan bir gurup, yaptığı basın toplantısında „çakma korona“nın labaratuvarlarda hazırlanan ağırlaştırılmış bir grip olduğunu açıkladılar. Videolarının internetten kaldırılma ihtimali üzerine de 300 bin adet gazete basıp tezlerini belgeleyerek halka dağıttılar.

Alman doktorların açıklamasında “Korona labaratuvarda hazırlanmış ağırlaştırılmış bir gripdir. Bu grip, insanların bağışıklık sistemini düşürdü. Bu da hastalarda ve yaşlılarda belirgin oluyor. Bağışıklık sistemi düşük olanlar grip ve nezle de olsalar zaten ölürler. Buna da koronadan öldü diyerek insanlar arasında paniğe neden oluyorlar” şeklinde bir açıklama yaptılar.

Hatta Alman doktorlar virüse karşı alınan tedbirlerin abartılı ve baskıcı olduğu ve bunun kabul edilemez olduğunu belirterek „Amaç tüm dünya insanlarını kontrol altında tutacak bir aşıyı uygulamaktır. Aşı içeriği insanları kısırlaştırıcı hormonlar ve bir çok yan etkilere neden olacak tehlikeli maddelerle dolu. İnsanlık büyük tehlike altında. Para baronlarının kurguladıkları bu oyun ile korku ve panik yaparak, amaçlarına ve asıl hedeflerine ulaşmaktır“ demişlerdi.
Alttaki linkten doktorların sitesine ulaşıp basın açıklamasının tamamını izleyebilirsiniz: https://www.ärzte-für-aufklärung.de/

Ben de geçen ayki yazımda G5 baz istasyonlarını işlemiştim. Yüksek radyasyon saçan 5G teknolojisi ile yeni bir dünya düzeni kurulduğundan bahsetmiştim. İşte dünyayı yöneten baronlar; insanlarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlar. Tıpkı çocukken oynadığımız saklambaç gibi: “Elma dersem çık, armut dersem çıkma” derdik ya hep. İşte bu baronlar da “Kovid dersem evlere girin, Aşı dersem kontrollü dışarı çıkın” diyerek tüm dünyaya ve insanlara korku saldılar, diz çöktürdüler. İnsanların yanyana bulunmasını engelleyerek “protesto” hakkı bile vermiyorlar.

Özgürlüklerin kademeli olarak başladığı bu günlerin tadını çıkaralım. Yarın ne olacağı hiç belli değil!
Yeni dünya düzeninde; 3K ile (Kovid, Korona, Korku) yaşamaya alışmalıyız.

SON SÖZ:
Gittiğin yola inandıysan
Attığın adımlardan korkma