VOLKER’İ GÖREN VAR MI ?

blank

HAMBURG’un Niendorf semtindeki Niendorfer Kirchenweg caddesinde oturan 67 yaşındaki Volker Stieber geçen haftadan beri kayıp. Polis, Volker’in resmini basınla paylaşarak arıyor. Komşularından edinilen bilgiye göre; kayıp şahsı birkaç gündür göremeyince geçen hafta sonu kayıp ihbarında bulunduklarını belirttiler. En son geçen hafta Salı günü bisikletiyle Niendorf’taki evin önünde görüldüğü belirtilen Stieber’den o zamandan beri haber alınmadı. Sağlık sorunları olduğu ve acilen tıbbi yardıma ihtiyacı olduğu öğrenilen Stiber’i arama çalışmaları sürüyor.

Hamburg Eyalet Kriminal Dairesi (LKA 133) tarafından yapılan arama çalışmalarından bir netice alınmayınca yetkili yetkili kurumun talebi üzerine, Hamburg bölge mahkemesi bugünden itibaren mahkeme kararıyla Volker için arama emri çıkardı. Volker Stieber hakkında açıklma yapan polisler; kayıp adamın tarifini ince, yaklaşık 1,85 m., kısa, kahverengimsi gri saçlar ve belirgin şekilde uzaklaşan saç çizgisi, hafif kambur yürüyüş, gözlüklü olarak tarif ettiler (resimdeki şahıs).

Kayıp şahsın nerede olduğuna dair bilgi verebilecek tanıkların 040/4286-56789 numaralı telefondan Hamburg polis yardım hattını aramaları veya bir polis karakoluna ihbarda bulunmaları isteniyor. Kayıp kişiyi gören herkes 110 polis acil numarasını da arayabilir.