MEUBEL WİNKEL AÇILDI

blank

 

 

Ahmet Özkan
MAINTAL – Müteşebbis ruha sahip iki genç insan İsmail Özer ve Yusuf Nur, omuz omuza vererek Meubel Winkel’i Frankfurt ve Hanau arasında bulunan Maintal’da açtılar. Uzun uğraşlar sonucunda büyük bedeller ödeyerek açtıkları mağazada, koltuk takımları, oturma grupları, yemek odası takımları, Epoxidharz masalar, yatak odası takımları, yatak çeşitleri ve halı çeşitleri bulunmaktadır.
Açılışa Frankfurt Başkonsolosu Erdem Tunçer, MÜSİAD Hessen Başkanı Muhsin Kıdık, IHK Hanau başkan yardımcısı Salih Taşdirek’in yanısıra STK temsilcileri, bir çok iş insanı ve davetliler katıldı. İkramların yapıldığı ve misafirlere hediyelerin dağıtıldığı açlış, şenlik havasında gerçekleştirildi. Başkonsolos Erdem Tunçer açılış ile ilgili yaptığı konuşmada, “Böyle güzel bir iş yeri açtıkları için İsmail beyi ve Yusuf beyi tebrik ediyorum, başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum.

 

 

blank

Satılacak mobilyaların Türkiye’den getirilmesi, ülkemize ekonomik katkı sunduğu için özellikle sevindirici bir durum. Hem Türk ekonomisine hem de Alman ekonomisine faydalı olacak güzel bir çalışma olmuş. Başarılar ve bol kazançlar diliyorum” dedi. Meubel Winkel’in sahiplerinden İsmail Özer de yaptığı konuşmada, “Uzun zamandır açılışı için hazırlandığımız mağazamız bölgemizin en büyük mobilya mağazalarından biri oldu. Mobilyalarımız Türkiye’den, ağırlıklı olarak da Kayseri ve Bursa İnegöl’den geliyor. 4000 metrekare alanda açtığımız mağazamızda her zevke hitap edecek mobilyalarımız ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanacağımızı ümit ediyorum. Açılışa özel fiyat avantajlarımızdan yararlanmaları için vatandaşlarımızı mağazamıza bekliyoruz. Bu güzel günümüzde teşrifleriyle bizleri onurlandıran başkonsolosumuz Erdem Tunçer beyefendiye ve misafirlerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

 

blank
Meubel Winkel’in ortaklarından Yusuf Nur ise yaptığı açıklamada, “Çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti odaklı sürdüreceğiz. Kalite, estetik ve ekonomik fiyat konularında özellikle hassasiyetimiz var. Ayrıca satış sonrası nakliye ve montaj hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu güzel günümüzü bizimle paylaşan dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

blank