Adıbeş Fly yeni yerine taşındı

Adıbeş Fly yeni yerine taşındı

Mustafa Karaman

STUTTGART- Bölgenin de tercih edilen acen­telerden birisi olarak bilinen Adıbeş Reisen adıyla 1997’den bu yana dededen toruna uza­yan geçmişi ile dikkat çeken hizmet anlayışıyla herkesin taktirini kazanmış bir kuruluş. Turizm ve Seyahat Acentesi olarak kuruluşundan bu yana bu alanda hizmet hayatına başlayarak günümüze kadar Stuttgart-Feuerbach semti DİTİB Merkez Camii ön tarafında hizmet veren Adıbeş Fly yeni cami yapımı için taşınmak zorunda kaldı. Adıbeş Fly Turizm ve Seyahat Acentesi aynı cadde üzerindeki 22 numaraya taşındı. Aynı zamanda bulunulan yerin arka tarafında ise Adıbeş Fly ile de müşterilerine hizmete devam ediyor.

HİZMETE DEVAM

Deneyimli yönetici ve tecrübeli bir o kadar da Profesyonel kadrosu ile Turizm ve Seyahat sektöründe söz sahibi olmayı benimsemiş köklü bir kuruluş olan Adıbeş Fly Seyahat Acentesinin amaçları hizmette çeşitli­liği kalite ile birleştirerek sunmak. Yıllardır hizmet verdiği müşterilerini ‘bir dost ve bir misafir’ olarak  kabul eden bir anlayışla en iyi şekilde ağırlamaya çalışan Adıbeş Fly Turizm ve Seyahat Acentesi, bundan sonra da yeni yerlerinde mümkün olan en üst düzey memnuniyeti misafir dostlarına sunma gayretinde olacak. Hizmet verdikleri yerin yıkımı gerçekleşmesinden sonra yeni adreslerine zorunlu olarak taşındık diyen Adıbeş Fly Ofis Müdü­rü Bayram Topsakal, “Yeni yerimizde de aynı hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Başta Türk Hava Yolları olmak üzere SunExpress, Pegasus, Corendon Airlines ve sayamadığımız birçok uçak şirketlerinin biletlerini satıyoruz. Turistik olarak ailelere özel tatil paketleri sunuyoruz” diyerek hizmet ağını anlattı. Adıbeş Fly Turizm ve Se­yahat Acentesi ile Stuttgart-Feuerbach semtinin Mauserstr. 22 numarada vatandaşların dünyanın her yerine uçak, gemi ve tren bileti haricinde otel, araç kiralama, Türkiye çeşitli kültür turları ve sayamadığımız etkinliklerle dallarında hizmet vermekte. Böylelikle rezer­vasyon merkezlerinde birçok fırsatları yakalayabilirsiniz. Bölgede ilk turizm ve seyahat acentelerinden biri olan Adıbeş Fly, bilet satışlarının yanında çeşitli acentelerin bölge temsil­ciliğini de yapmaktadır.

ERKEN REZERVASYON

Zaman zaman bilet fiyatları inişli ve çıkışlı bir hal aldığını vurgulayan Adıbeş Fly Ofis Müdürü Bayram Topsakal, “Yurt içi ve yurt dışı uçak yolculuğu yapmadan önce erken rezervasyon, indirimli uçak bileti fırsatlarını ya­kalayabilirseniz Türkiye’ye hesaplı uçuş gerçek­leştirirsiniz“ şeklinde önemli uyarılarda buluna­rak halen kesenize uygun rezervasyon yaptırma imkânınız olduğunun altını çizdi. Öte yandan çoğu havayolunda, en ucuz koltuklar satıldık­tan sonra kalan koltuklar daha yüksek fiyatlara satılıyor olmasına da değinen Topsakal, “Hafta içi düzenlenen uçuşların, hafta sonu yapılan uçuşlara oranla daha uygun fiyatlı olduğu gözlemleniyor. Ucuz bilet fırsatlarından yararlanmak için hafta içi ve erken saatlerde düzenlenen uçuşları tercih edebilirsiniz. İstanbul uçak bileti gibi sıklıkla tercih edilen yönlerde avantajlı fiyat seçenekleri artıyor“ dedi. Özellikle seyahat etmek istediğiniz tarihi, kişi sayısını ve gideceğiniz havaalanını seçip kendilerine bir telefonla bildirebileceğinizi de söyleyen Bayram Topsakal, “Seyahat edeceği­niz tarihin önceden belli olması ve uçak biletinin önceden alınması bilet fırsatlarından yararlanma­nıza olanak sağlıyor“ ifadelerine yer verdi.

İNTERNET RİSKİ

Ucuz uçak bileti bulmak isteyenler için altın değerinde bilgiler, uygun bilet nasıl bulunur, ekonomik uçak biletleri bizde diye internet üzeri bazı sahte sitelere kanmamaları hakkında uyarıda bulunan Adıbeş Fly Ofis Müdürü Bayram Topsakal, uçak bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak inceleyebileceğiniz bir acenteniz var olduğunun altını çizdi. Ofisi arayarak her türlü imkânlardan yararlanabileceklerini söyleyen Topsakal, “Bizi arayarak en uygun bilet fiyatlarından anında ya­rarlanabilirsiniz. Gidiş dönüş ya da tek yön olarak listeleyebileceğiniz uçuşların saatleri, günleri ve bagaj hakları ve fiyatları anında bizden öğre­nebilirler. Her türlü internette problemleri olan vatandaşlarımızın bile sorunlarını biz elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz. Ama maalesef bu her zaman olumlu olmuyor. O yüzden acentemize gelin size her türlü hizmeti anında sunalım” dedi.

 

Adıbeş Fly – Büro 1

(Dedemoğlu Restoran yanı)

Mauserstraße 22

70469 Stuttgart-Feuerbach

Tel.: + 49 711 – 8560218

 

Adıbeş Fly – Büro 2

(Dedemoğlu Restoran arkası)

Mauserstr. 22

70469 Stuttgart-Feuerbach

Tel.:  +49 711 – 3419016