AKIN Kasabın 2. şubesi hizmette

blank

blank35 yılı aşkın bir süredir baba mesleğini sürdüren Akın Buharalı tarafından Feuerbach’dan sonra artık 2. Şubesiyle Ludwigsburg’da Oststr. 8-10 adresinde bulunan Karizma Markt’ın içinde müşterilerine hizmet verecek.

Mustafa Karaman
LUDWİGSBURG- 2011 yılından bu yana Stuttgart-Feuerbach Camii arkasında bulunan Hedef Süpermarket’in içinde müşterilerine hizmet sunan ve tüm Stuttgart ve çevresinin takdirini kazanan Akın Kasap, artık müşterilerine Ludwigsburg’da da hizmet verecek. Ludwigsburg Oststr. 8-10 adresinde bulunan Karizma Markt’ın içinde müşterilerine son modern bir tezgahta hizmet verecek olan Akın Kasap’ın sahibi Samsunlu Akın Buharalı yüzde 100 Helal kesim kurallarına riayet edilerek tamamen İslami usullere uygun olarak kesilmekte olduğunu söyleyerek Ludwigburg’da daha ilk günden kaliteli eti hijyenik koşullarda müşterilerine ulaştırmayı kendine ilke edinmiş durumda.

 

blank

‘A’ KALİTE
Ludwigsburg’da yeni açılan Akın Kasap’ta iyi etin iyi ve kaliteli bir hizmet politikasıyla verilebileceğini güler yüzlü çalışanlarıyla kanıtlıyor. En iyi olmanın, en iyi eti bularak ve sürekliliğini sağlayarak başladığına inanan bir görüşü temel ilke edinen Samsunlu Akın Buharalı, kendilerine yüksek kalite standartlarında hizmet vermeyi ilke edinmiş. Vatandaşlar yeni açılan şubedeki modern dizayn edilmiş bir kasap ile karşılaşınca gözlerine inanamadıkları görüldü. Akın Buharalı, “Kalite ve hijyenden hiç ödün vermeyeceğiz. Bu vitrin bizim aynamız olacak. Eğer müşterilerimizi memnun edebiliyorsak ne mutlu bize” diyerek herkesi kasabı görmeye ve açılıştan dolayı uygun fiyat fırsatlarından yararlanmaya davet etti.

 

 

blank

TAZE ET
Etlerin müşterinin isteğine göre özenle kesilip hazırlanan Akın Kasap’ta günlük kesimler sonrası küçük baş, büyükbaş et ürünleri, lezzetli Kuzu Pirzola, Kıyma, Kuşbaşı, Antrikot, Kontrafile, Kuzu İncik, Dana Pirzola, Biftek ve daha sayamadığımız et ürünlerinin yanı sıra Piliç ve Piliç, Sosis ve Pastırma, Balık ve deniz ürünleri bulabilirsiniz. Beyaz ve kırmızı etleri reyonlarımızda kesinlikle ithal et bulunmamaktadır. Her iki şubelerinde de kaliteli etleri değerli müşterilerinin beğenisine sunduklarını belirten Kasap Ahmet’in oğlu Akın Buharalı, “Biz bu mesleğe gönül verdik. Gerçekten de helal et olduğuna güvenebilirler. Müşterilerimiz kasabımızdaki helal kesimin güvenilir olduğunu isterlerse şahsen yerinde görüp ikna olabilirler. Akın Kasap olarak kasabımız sizlere daima birinci sınıf kaliteyi ve güler yüzlü hizmeti sunmak çabasındadır” dedi. Ayrıca Buharalı, özel günlerde ya da kurbanlık ve adaklık etleri sipariş üzerine kısa sürede müşteriye ulaştıracaklarını dile getirdi.  Akın Buharalı, “Size bu yeni kasabımızla merhaba derken sizlere çok daha iyi bir hizmet verebilmek için aralıksız çalışacağımızı da bilmenizi isteriz. Etin ne kadar lezzetli olabileceğini tatmanız için sizleri de Akın Kasap Ludwigsburg’a bekliyoruz.” diyerek vatandaşları kaliteyi yerinde görmeleri için çağrıda bulundu.

SİPARİŞ HATTI: 0174 561 28 55