Aleyna Tilki Stuttgart’ı salladı

blank

 

 

blank

 

ELİTevents organizasyonuyla Stuttgart’ta sahne alan genç şarkıcı Aleyna Tilki, sevilen şarkılarını Vivally Club Stuttgart’a akın eden sevenleri için seslendirdi. Konser alanı Tilki’yi dinlemek ve izlemeye gelen yüzlerce hayranı tarafından dolduruldu.

 

blank

 

MUSTAFA KARAMAN
STUTTGART- Türkiye ve tüm dünyada bir anda son dönemin popüler ismi haline gelen ünlü genç şarkıcı Aleyna Tilki, Stuttgart’ta sahne alırken Tilki’yi sekizyüzün üstünde hayranı dinledi. Yetenek Sizsiniz Yarışması’nda gösterdiği üstün performans ve ardından çıkardığı singlelar ile gündemdeki yerini koruyan genç yetenek Aleyna Tilki, dillerden düşmeyen şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi. ELİTevents organizasyonuyla Stuttgart’a gelen Aleyna Tilki, sevilen şarkılarından Cevapsız Çınlama, Sen Olsan Bari, Yalnız Çiçek, Dipsiz Kuyum’u ve birçok şarkıları da seslendirerek konsere gelenleri coşturdu. Sevenleriyle sık sık sohbet eden Tilki’ye hayranları büyük destek verdi. 18 yaşına girdiğini ifade eden Tilki, Almanya’nın Stuttgart şehrinde güzel insanlarla beraber olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

 

blank

 

 

Vivally Club Stuttgart’a adeta akın eden Aleyna Tilki’nin hayranları, ön sıralarda konseri takip edebilmek için adeta birbirleri ile yarıştı. Alanı dolduran yüzlerce müzikseverler, şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Yaşananları ölümsüzleştirmek isteyen yüzlerce kişi o anları cep telefonuna kaydetti. Yaklaşık 1 saat süren konserin ardından genç sanatçı, sahne performansı ile Stuttgartlılardan tam not aldı. ELİTevents sahibi Organizatör Ali Orhan Doğan, genç müzisyeni hayranları ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.