Alış veriş yap tatili kap

PRENSES KÜCHEN&MÖBEL İSTANBUL’A TATİLE GÖNDERİYOR

 

 

blank

 

Murat Pehlivan
ESSEN – Almanya’nın Essen şehrinde geçtiğimiz ay yeni mağazasına taşınan Prense Küchen&Möbel Konfor Möbel yaptığı kampanya ile iki kişiye iki günlük İstanbul seyahati imkânı sunuyor.

KAMPANYA 01-31 OCAK 2019 ARASI
Prenses Küchen mağazası sahibi Enes Özcan ve Konfor Mobilya Sorumlusu Celil Yalçın, yaptıkları açıklamada 1 Aralık’ta yaptığımız açılışımızda ürünlere uyguladığımız önemli indirimler ile müşterilerimiz memnuniyetlerini fazlası ile dile getirdiler. Ocak ayı içerisinde bir kampanya yapalım diye düşündük. 1 Ocak- 31 Ocak tarihleri arasında 800 Euro ve üzeri alışveriş yapanlara çeşitli hediyeler vermek istedik.

İSTANBUL SEYEHATİ, KİŞİSEL BAKIM VE ALIŞVERİŞ ÇEKİ
Bu bağlamda, çekilişlerde birinci kategori olarak iki kişiye hafta sonu iki günlük otel ve uçak masrafları dahil İstanbul Seyahati imkânı sunuyoruz. İkinci olarak yine iki kişiye Wellness’te VİP (üst kategori) bakıp çekimiz var. Üçüncü olarak ta Essen şehrinin Limbecker adlı alışveriş merkezinde 50 Euro’luk alışveriş çeki veriyoruz “şeklinde konuştular. Özcan ve Yalçın yaptıkları açıklamaların devamında kendilerinden alışveriş yapanlara “0” faiz imkanlarının olduğunu hatırlatıp, “ücretsiz nakliyat, montaj elektrik ve su bağlantıları dahil hepsini biz üstleniyoruz” şeklinde konuştular.