Almanya’da bir ilk! Meşhur Pilav üstü tavuk artık Hanedan’da

blank

 

blank

Mustafa Karaman,

STUTTGART- Soysal kardeşler Wangen`de Ümmet Süpermarkt`in hemen yanında Ulmer Str. 292 numarada sektöre ilk adımı attıktan sonra “Hanedan Cafe” olarak kendine marka edinerek, yeni bir vizyon doğrultusunda kaliteli, helal ve güvenilir gıda anlayışı ile yerini almış hatta farklı lezzet anlayışı ve geniş ürün yelpazesiyle damak tadını bilenlere hizmet veriyor. Geniş menüsü olan Hanedan Cafe’de günlük taze unlu mamulleri, pasta, simit, börek çeşitleri, tatlılar, sıcak çay ve kahve çeşitleri ile sıcak mutfak çeşitlerinin yansıra açık büfe kahvaltı bulunmakta. Ayrıca çiğköfte sevenlerin OSES Çiğköfte merkezi. Bu zenginliğin yanında artık seyyar pilav üstü tavuk arabası ile de Stuttgartlılara hizmet verecek.

blank

ALMANYA’DA BİR İLK

Soysal kardeşlerden Abdulhamid, Türkiye sokaklarının vazgeçilmez seyyar arabalı bir tezgahta mis gibi nohutlu veya sade pilav ve üstüne tane tane tavuk yanında da ayranı artık Stuttgart’ta getirdi. Pilav üstü tavuk ikilisinin artık bundan böyle fastfood yiyeceklerini geride bırakacak diyen Abdulhamid Soysal, “Büyük zorluklara rağmen hayalimi ve Almanya’da bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Lezzet merkezinin durağı Hanedan Cafe’de. Biz yeniliklere kucak açtık. Pilavın üstüne tavuk konulması onu taçlandırılması gelenektir. Damak tadını bilenlere bu lezzetti ayaklarına getirdik” dedi. Pilavın yanında gelen ek lezzetler ile burada yaşayacağınız deneyim çok farklı bir noktaya taşınır. Pilav sevip de halen buraya gitmeyen varsa hemen harekete geçmeli. Buraya giden bir daha gidecek. Bu lezzetin bağımlılık yapacağını şimdiden söyleyenler var.

blankblank

 

 

EN LEZZETLİSİ SOKAK PİLAVI

Sokak pilavının lezzetinin kaynağı hep merak edilmiş. Türkiye’ye gidip de Pilav üstü tavuk yemeden edemeyenler var. Hatta ağız tadını bilenler ise en lezzetlisinin sokak pilavı olduğunu biliyor. Sokak pilavının evde yapılandan daha leziz olduğunu biliyormuydunuz? Hijyenik kurallara en üst seviyede uyan Abdulhamid Soysal Usta’nın mekanı ve seyyar arabası, temiz mi, evet temiz. leziz mi, evet leziz mi leziz! Kararı siz gidip yerinde verin. Geceleri lüks lambasıyla aydınlanan, camekanı her daim buğulu seyyar arabalarda bir kat pilav, bir kat nohut, bir kat daha pilavla oluşmuş iştah açıcı beyaz ve sarı renk cümbüşü, tam ortasında kırmızı bir çiçek gibi duran kızarmış tavuk parçaları. Kimileri için evde yapılandan on kat leziz, hani şu üç tekerlekli arabalarda satılan, bir köşe başında karşımıza çıkıveren, yanına ayran ve acı biber turşusunun, üzerine tavuğun olduğu nohutlu pilav artık Stuttgart-Wangen’de bulunan Hanedan’da. Uğrayın leziz pilavdan siz de tadını alın.

blankblank

SİZE ÖZEL

25 yılı aşkın bir süredir gıda sektöründe hizmet veren Soysal kardeşlerin yeni mekanı Hanedan Cafe’de en önemli özelliklerinden biri, sadece el yapımı ürünleriyle yüksek hijyen koşullarında ürünler hazırlaması ve değişmeyen tek şey lezzet ve kalite olmasının yansıra birbirinden eşsiz lezzetler bulabilirsiniz. Özel günlerinizde ise size özel yapılan menüler ile lezzet farkını anlayacaksınız. Dostlarınızla buluşmanızın yeni adresi olan Hanedan Cafe’de haftanın 6 günü sabah 08:00 akşam 18:00 saatleri arasında açık. Kahvaltı saatleri ise 09.00 ile 13.00 arasında verilmekte. Türk mutfağının mevsimsel lezzetlerini, modern bir sunum ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı servis anlayışıyla ve güleryüzlü personel hizmetiyle misafirlerinin beğenisine sunan Hanedan Cafe’de olağanın dışında rahat, huzur verecek bir ortam sizleri bekliyor.

blank

HANEDAN CAFE VE SEYYAR SOKAK PİLAVI

Adres: Ulmer Str. 292, Stuttgart-Wangen

Telefon: 01520 5281030