Almanya’daki en büyük Türk kanal paketi WAIPU.TV

waipu.tv „Türk-Paketi” içerisinde 26’sı HD 30 Türk kanalı bulunuyor. Eş zamanlı 4 farklı paralel yayın imkânı, evde veya yolda tüm aile için geniş kanal seçenekleriyle Türk televizyonu. Bağımsız IPTV için Almanya’nın en büyük TV platformu olan waipu.tv bugünden itibaren Almanya’nın en büyük Türk kanal paketini sunuyor. Bugüne kadar Türk televizyon içeriklerine ulaşım, sınırlı kanal seçeneğiyle farklı yollarla mümkündü.

Almanya’daki 81 Milyon vatandaşın yaklaşık 3 milyonu Türk kökenli. 800.000’den fazla Türk ailesi Alman televizyonunun yanında, tüm dünyada kalitesi ve özel içerikleriyle beğeni toplayan Türk program ve dizilerini de izlemek istiyor.

Şimdiye kadar Almanya’da Türk televizyonuna legal erişim için sınırlı imkan vardı. Çanak anten bu imkanlardan biriydi ancak ev sahipleri genelde balkona ya da evlere çanak asılmasına izin vermiyor ve çanak anten ile yayınlar sadece SD kalitede izlenebiliyordu. İkinci bir seçenek ise kablolu yayınlar. Kablolu bağlantı ile pek çok şirket müşterilerine 7-10 kanallık oldukça küçük bir Türk kanal paketi sunuyor ancak kablolu yayın ile sadece bir cihazdan televizyon izlenebiliyordu. Bu seçenek, özellikle sadece Türk televizyonu izlemek isteyen müşteriler için fiyat kalite bakımından sınıfta kalıyordu. Üçüncü ama illegal yol ise kimliği belirsiz satıcılardan alınan TV kutuları. Bu çözüm ise pek çok kullanıcı tarafından yasal olmadığı için değerlendirmeye alınmıyordu. Son haftalarda Avrupa çapındaki baskınlarla kullanımda olan illegal TV kutularının da pek çoğu kapatıldı.

 

waipu.tv 26’sı HD kalitede 30 Türk kanalını „Türk-Paketi” içerisinde birleştiriyor. Bu şekilde waipu.tv kullanıcılarına; kaydetme, durdurma, tekrar başlatma ve mobil kullanım gibi pek çok konfor fonksiyonuyla modern bir Türkçe TV-paketi sunuyor. Tüm bunları HD kalitede ve çok uygun bir fiyata Türk kullanıcılarıyla buluşturuyor.

EXARING AG Yönetim Kurulu Üyesi Markus Härtenstein, ”IPTV-ürünlerimizi şimdi Türk kökenli müşterilerimizle buluşturacağımız için çok heyecanlıyız” diyor. ”Bu paket ile Türk kanalları HD kalitede ve sadece internet bağlantısı ile evin her odasında farklı cihazlardan kolayca izlenebilir. Bunların yanında geniş kayıt hafızası, duraklatma ve yeniden başlatma gibi tüm diğer konfor fonksiyonları da Türk paketi içerisinde kullanılabilir. Paralel olarak 4 farklı cihazdan farklı kanalların izlenebilme özelliği, en çok da aileleri mutlu edecektir.”

Türk-Paketi Kanallarına bakış:

Başlangıç olarak Türk-Paketi aylık 12,99 € yerine 9,99 €’dan satışa sunulacak. Şimdi kayıt olan müşterilerimiz, bu indirimli fiyattan daimi olarak yararlanacak.

Müşterilerimiz Türk paketini tek paket olarak da alabilirler, Alman kanal paketleri ile beraber Kombi-Paket olarak da satın alabilirler:

1. Türk Paketi başlangıç olarak aylık 9,99 €. (Normal fiyat: 12,99 €/Ay.)

-26’si HD 30 Türk kanalı
-40’dan fazla SD kalitede Alman kanalı
-100 saatlik kayıt hafızası, durdurma ve tekrar başlatma fonksiyonları
-Evde ya da yolda televizyon izleme imkanı
-4 cihaza kadar eş zamanlı kullanım imkanı

 

 

 

 

2.Türk opsiyonu, var olan ödemeli her pakete ek olarak waipu.tv’den aylık 10,00 Euro’ya satın alınabilir.
Yeni müşteriler, Perfekt-Paket’i Türk opsiyonuyla beraber direk Kombi-Paket olarak satın alabilir: www.waipu.tv/turk
Yeni müşterilerimiz, Türk-Paketi’ni de ilk ay tamamen ücretsiz olarak deneyebilir. Paketler ve opsiyonlar aylık olarak iptal edilebilir.
waipu.tv’ye Hoşgeldiniz!

EXARING AG ve waipu.tv Hakkında

EXARING AG, Almanya’da IP eğlence hizmetleri için ilk tam entegre platformu geliştirmekte ve işletmektedir. 2016 yılında Almanya’da yeni nesil IPTV olarak başlayan “Waipu.tv” bugün bağımsız IPTV pazarının lideridir.

13.000 kilometreden fazla fiber altyapısına sahip olan platform, video/televizyon yayını ve etkileşimli uygulamalarla 23 milyondan fazla haneye ulaşıyor.

Waipu.tv ile salonlarda artık set üstü televizyon kutusuna gerek yok, çünkü WIFI’ye bağlı tüm cihazlardan kablosuz olarak kullanılabilir – hatta aynı anda 4 cihazda birden kullanmak mümkün. Son teknoloji reklam seçenekleriyle, TV keyfinizi medya kesintisi olmadan sürdürün.

 

 

EXARING AG, 2013 yılında Münih’te kuruldu, tek hissedarı Freenet Grubu’dur. Kurucu ve CEO ise Christoph Bellmer’dir. Daha fazla bilgi için : www.exaring.de ve www.waipu.tv

Basın iletişim:

EXARING AG
Bettina Bellmer
Leopoldstraße 236
80807 München
presse@exaring.de

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın