AOK Hessen’den yeni kurs müjdesi

blank

AOK Hessen Etnik Pazarlama Sorumlusu Necati Suözer, yayınladığı bildiride AOK Hessen’in kurs programlarına yenilerini eklediğini müjdeledi. Suözer şu konulara dikkat çekti:

 

Esnek olmak, katılaşmaktan daha iyidir…AOK Hessen alışıla gelmiş kurs programlarına yeni kurslar ekliyor!

İlkbahar da eklenen yeni kurslarla birlikte mart ayından itibaren Hessen´de 80 şehir ve belde de 300 den fazla kursa katılma imkanınız olacaktır. Bu kurs imkanı sayesinde size uygun bir kurs yeri bulma imkanınız olacaktır.

Yeni kurslarımız:

  • Reaktiv-Faszientrainig (Tepkisel bağ dokusu entrenmanı) ilk defa Hessen´de 10 şehirde sunulacak olan bu kurs günlük bir saatlik olmak kaydı ile 8 seanstan oluşmaktadır. Burada esnek olup ta  fakat kasılmış olan ve ağrı veren bağ dokularının gevşetme ve masaj teknikleri ile düzeltilmesi hedeflenmektedir.
  • Clever kochen AOK-Flexifood(Akıllıca yemek pişirme kursu)
  • Bireye uygun yemek pişirme ve yemek alışkanlıklarının kullanmış olduğunuz malzemeler ile en akıllıca ve sağlıklı bir şekilde pişirilmesi hedeflenmektedir.
  • AOK-Gesund esssen und genießen nach Feierabend (iş bitiminden sonra zevkini çıkararak sağlıklı yemek ) Basit fakat sağlıklı olan yemek tarifelerinin beraberce test edilerek denenmesi. Bu kursun en büyük özelliği yemeğin yapılıp ve yenilmesinin yani malzemelerin kesilip, pişirilmesinden tutun ve yenilmesine kadar her evrenin beraberce yapılır olmasıdır.

Tabiki bunların haricinde sağlıklı beslenme, spor ve stresten kurtulma ilgili birçok kurs hizmetimizde bulunmaktadır.

 

Daha fazla bilgi için size en yakın şubelerimizi ziyaret edebilir, çağrı merkezimizden 0800 0000 255 arayabilir veya internet sayfamızı    https://hessen.aok.de/inhalt/aok-gesundheitskurse/ ziyaret edebilirsiniz.