Araç kiralamada yüzde 50 indirim

A.T.R. Touristik‘in Rent a Car & Transfer İş Geliştirme Müdürü Zeynep Tarhan, araç kiralamak isteyenlere müjdeli bir haber verdi. Tarhan, şimdiden rezervasyon yapanlara yüzde 50 indirim yapacaklarını söyledi.  Konu ile ilgili olarak gazetemize konuşan Tarhan “firmamız A.T.R. Touristik Service GmbH. 1996 yılında Offenbach am Main’da kuruldu. Özellikle son yıllarda gerçekleştirdiğimiz büyük atılımlarla dinamik ve güçlü bir altyapı meydana getirerek alt acentelerimize uçak bileti, otel konaklama, araç kiralama ve transfer hizmeti sunmaktayız. A.T.R. Touristik, Avrupa’nın genelinde; Almanya, Avusturya, Türkiye, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, İsveç ve İngiltere olmak üzere yüzlerce alt acentesine hizmet vermektedir. Özellikle Almanya’daki Türk seyahat piyasasına “Tur Operatörü & Konsolidatör” olarak farklı bir bakış açısı getirmeyi hedeflemiştir. Bulunduğu piyasayı acenteler, tur operatörleri başta olmak üzere ve piyasanın diğer partnerleriyle birlikte genişletmek, farklı ürünler geliştirmek amacında olan firmamız A.T.R. Touristik, kazan-kazan yaklaşımını dikkate alarak yoluna yön vermektedir. A.T.R. Touristik‘in tüm çalışma prensibi “güven” üzerine kuruludur. Biz tedarikçimize, acente bize, müşteri de acentesine güvenmek zorundadır.

ATR GÜVENCESİYLE
Bilgilendirmelerimizde ve tüm görüşmelerimizde „ATR güvencesiyle“ mottosunu özellikle kullanıyoruz, çünkü araç kiraladığınız ilk dakikadan itibaren araç teslim edilene kadar yönetici ve çalışanlarımız acente ve müşterisiyle yakından ilgileniyor. Aracınızı standart bir firmadan da kiralayabilirsiniz, ancak envanterimizde barındırdığımız sözleşmeli tedarikçilerimizin dışardaki standart şartlarını bizler içeride özel anlaşmalarla daha istisnai durumlara getirme şansımız bulunmaktadır. Bunu da her yaptığımız sözleşmede tedarikçilerimizden sürekli olarak talep ediyoruz. Bu da bize farklı kılıyor. 90’lı yılların ikinci yarısında sektöre araç kiralama hizmetiyle başlayan A.T.R. Touristik, yıllardır araç kiralama firmaları ve ilgili sektörle oldukça yakın ilişki içerisindedir. Bu yakınlığın her iki taraf için de katma değeri olduğunu görüyoruz. Ana hedefimiz bahsettiğimiz kazan-kazan prensibine uygun bu kampanyada önemli bir paydaş daha olan alt acentelerimizi verimli şekilde dahil etmek, onların satış yelpazesini ve potansiyeli büyütmekti. Zira yaptığımız tüm çalışmalarda, ister araç kiralama olsun ister diğer hizmet ürünlerimizde olsun, „acentalarımız nasıl fayda sağlar“ diye düşünürüz” dedi.

KAMPANYADAN FAYDALANIN
Tarhan kampanya ile ilgili olarak da “Firmamız A.T.R. Touristik‘in Car Broker ile 24 – 27 Kasım arasında gerçekleştireceği bu kampanyada alt acentelerimiz sistemimiz Jupiter’den ulaşabilirler. İlgili ürünü ATR güvencesiyle kendi müşterilerine tanıtıp kazan-kazan prensibine uygun ilerleyebilirler. 24.11.2022 saat 18:00 – 27.11.2022 saat 23:59 tarihleri ve saatleri (Türkiye saati ile) arasında yapılacak tüm 1-29 günlük rezervasyonlarda geçerli olmak üzere %50 indirim bulunmaktadır. 31.12.2023 tarihine kadar yapılacak tüm kiralamalarda geçerlidir. 24.11.2022 – 27.11.2022 tarihleri arasında kampanyalı fiyatlardan yapılan rezervasyonlarda hiçbir değişiklik yapılamamaktadır. Değişiklik istenmesi durumunda ilgili rezervasyon iptal edilip rezervasyon tarihinde ki güncel fiyatlar kullanılacaktır. Araç kiralama esnasında sadece “ana kullanıcı” ya araç teslimi yapılacaktır. Rezervasyon başka bir isme devredilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve fiyatlar dinamiktir” dedi.