Autohaus „FordStore“ açılışı 16-17 Mart’ta

Autohaus Speckhahhn  “FordStore” ile ilk 100 arasına girecek
HAMBURG / CELLE –Almanya’daki önemli Ford bayilerinden olan Autohaus Speckhahn GmbH, 16-17 Mart 2019 tarihlerinde, yeni ‘FordStore’ mağazasını açmaya hazırlanıyor. Bu iki modern binayı birbirine bağlamak için her iki binanın Showroomlarına, yeni konseptten örnekler yerleştirilmiş. En iyi eğitimi almış satış danışmanlarıyla hizmet veren Speckhahn, kalifiye ve kaliteyle, sektördeki ayrıcalığını bir kez daha ortaya koyuyor. Aşağı Saksonya (Niedersachsen) Eyaleti’ndeki Celle’de bulunan Autohaus Speckhahn’ın Genel Müdürü Murat Alataş “Burada, dünyanın en büyük beşinci araba üreticisi olan Ford markasının büyüleyici konseptini sergileyeceğiz. Celle’de Autohaus Speckhahhn adıyla hizmet veren galerimiz, böylece Ford’dan gelen teklifi değerlendirerek, çok özel yeri olan FordStore’ler arasına katılmış olacak. Zaten 2011’de yeni ve modern bir şekilde yaptığımız Ford galerimiz, FordStore’nin gelmesiyle taçlandırılmış olacak” dedi.

FORDSTORE’DEKİ ÖZEL ARAÇLARLA KENDİNİZİ “ÖZEL” HİSSEDİN
Almanya’daki 680 Ford bayisi arasından sadece en fazla 100 adet FordStore mağazası olacağını da belirten Alataş “30 yıldan beri Ford’la çalışıyorum ve ilk 100 FordStore arasında yer almakdan gurur duyuyorum. Emekliliğe kadar da Ford’dan başka bir markayla çalışmayacağım” dedi. ‘FordStore’ mağazasının açılışında çok özel kampanyalar yapacaklarını belirten Alataş „16 ve 17 Mart tarihlerinde saat 10:00 ila 16:00 arasında yeni açılıştan dolayı indirimli satışlarımız olacak. Mağaza açılışımıza gelerek bizden araba alanlara ekstra olarak 500 Euro değerinde yakıt hediye çeki vereceğiz“ diyerek açılışa tüm dost ve müşterilerini davet etti.

Autohaus Speckhahn’da “Mobil Ofis” dönemini başlattıklarını belirten başarılı genel müdür, „Ayrıca Mart ve Nisan aylarına özel olarak başlatacağımız ‘Gewerbe Woche’ dolayısıyla ticari ve binek araçların genelinde yüzde 0 faizli kampanyalarımız olacak. Satın aldığınız araçlarınızı anahtar teslimi olarak trafiğe açılmış şekilde adresinize ücretsiz teslim ediyoruz. Size de araba sürmenin keyfini yaşamak kalıyor“ dedi. Ford Speckhahn Kuzey Almanya Satış Sorumlusu Talip Kılıç ise FordStore açılışına katılanlarla yakından ilgileneceklerini belirterek “Ben iki gün boyunca müşterilerimizi bilgilendirmek ve kampanyalarımızı tanıtmak için orada olacağım” dedi. Bilgi Hattı: 0157-8351 0681 veya 05141-48 49 0

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: