Avukat Fendo diplomaya doymuyor

Mustafa Karaman
STUTTGART- Adaletin temeli güvendir ilkesi ile Avukat Altar Türker Fendo tarafından kurulan Fendo Hukuk Bürosu 1998’dan bu yana birçok müvekkil için uzun vadeli ve güvenilir bir ortak haline geldi. Bölgenin en önemli hukuk bürolarından birisi haline gelen Fendo Hukuk Bürosu konularında uzman hukukçu ve avukatlarla hukuk alanında faaliyetlerini sürdürmekte. Şu an Stuttgart’ın ana merkezinde bulunan Tübinger Straße 18 numarada hizmet sunan Avukat Altar Fendo, 22 yıllık mesleki hayatında uzmanlık alanlarında iş hukuku ve ticaret hukukunda birçok başarıya imza atmış bunun yanında ayrıca üstün başarısından ve yılların tecrübelerinden dolayı Stuttgart Avukatlık Barosu tarafından Fachanwalt für Strafrecht“ unvanını yani ceza hukuku unvan diploması (Urkunde) verildi.

AÇIK TEŞEKKÜR
Saygınlığını koruyan, mütevazi kişiliği ile toplumun taktirini kazanan, bilgi ve birikimi ile takdir gören, avukatlık mesleğinin yanı sıra çok yönlü çalışmaları ve yardımseverliği ile genç meslektaşlarına rol model olan Avukat Altar Fendo, kendi soy ismini taşıyan Fendo hukuk bürosunun bundan sonra ceza hukuku ile de ilgileneceğini söyleyen 1976’dan beridir Almanya’da olan ve mesleğini çok sevdiğini belirten İstanbul doğumlu Avukat Altar Türker Fendo, “Büyük çabalarla hak ettiğim bu diplomayı bana laik gören Stuttgart Avukatlik Barosu yetkililerine ve de bu yolda daima benim yanımda olan anneme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

TECRÜBE VE GÜVEN
Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Avukat Fendo, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış durumda. Artık ceza hukuku ile de müvekkillerine hizmet verecek olan Fendo, sağladığı hukuki hizmeti ceza hukuku alanındaki kapsamlı tecrübeler ile en verimli şekilde müvekkillerinin menfaatleri için kolları sıvayacak. Bireysel bir hukuki danışmanlık başarılı bir işbirliği ve kişiye özel çözümler bulmak için büyük ölçüde önem taşımakta. Tecrübeli ve alanında deneyimli bir o kadar da güvenilir Avukat Altar Fendo kendi sahip olduğu büroda ağırlıklı çalıştığı faaliyet alanlarından birisi İş, Ticaret, Ceza, Aile ve miras, Kira ve işletme, İflas ve Trafik hukuku ile ayrıca Sinay mülkiyet ve rekabet hukuku Fendo Avukatlık Bürosu’nun günlük çalışmalarında önemli bir yer kaplamakta.
Stuttgart kentinin merkezinde, Tübinger Straße 18 numaralı adresinde hizmet veren Avukat Altar Türker Fendo, konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin +49 (0) 711-4900940 nolu telefon numarasına ya da info@kanzlei-fendo.de email adresine başvurabileceklerini bildirdi. Ayrıca web sayfası www.kanzlei-fendo.de den de ulaşabilir ve geniş bilgi alabilirsiniz.