Avusturya’ya köpekli arama tepkisi

 Avusturya’da Türk vatandaşlarının köpeklerle aratılmasına da tepki gösteren Erdoğan,”Ya sen insan değil misin? Sen ara. Kadınsa kadın polisin arasın. Böyle bir rezalet olabilir mi? Bunların karakterinde bu var” şeklinde konuştu.

 

HOLLANDA VE AVUSTURYA’YA TEPKİ

“Medeni Avrupa’nın gözü önünde yüz binlerce vatandaşı katledilir. Srebrenitsa bunlardan bir tanesidir. Hala bu yamyamlar yaşıyor. Son seçimlerde Hollandalıların yamyamları ile bizim insanlarımıza nasıl saldırdıklarını gördük. Benim Trabzonlu, Hollanda’da çalışan işçime köpeklerinin nasıl saldırdığını gördük. Bakın yine aynı şey oldu. Türkiye’ye gelen vatandaşıma kalkıp köpeklerle aratıyorlar. Ya sen insan değil misin sen ara. Kadınsa kadın polisin arasın. Böyle bir rezalet olabilir mi? Bunların karakterinde bu var. Ama bir Müslüman’da bu olamaz. Çünkü Müslüman zulmedemez.”

“SAHİLE VURAN MASUM ÇOCUK BEDENLERİ BATI MEDENİYETİNİN MEZAR TAŞLARI”

“Bizim onun duruş ve asaletinden öğrenecek çok şeyi var. Emperyalistler, kan emiciler sömürmeye devam ediyor. Arakan’ın haini görüyoruz. O güçlü bildiklerimiz bu işi çözemezler mi? Ama ölen Müslüman ise onlar için önemli değil. Terörist Hıristıyanların içinden çıktıysa ses yok. Biz DEAŞ terörist diyoruz ve mücadele veriyoruz. Niye? Biz onların İslam ile alakası olmadığını açıkça haykırıyoruz. Halep’ten İdlib’e insanlar kaçarken ses çıkardılar mı? Ona sessiz kalan Myanmar’daki Budist terörüne ses çıkarmıyor. İnsan hakları demokrasi ve özgürlükler dün Boşnak’lara bugün de Suriyelilere Filistinlilere çok görünüyor. Zulmü trübünlerden seyredenler değişmedi. Sahile vuran masum çocuk bedenleri Batı medeniyetinin mezar taşlarıdır.”

“BİZ KİMSENİN OYUNCAĞI DEĞİLİZ”

“İlkelerini kendi elleriyle boğan Avrupa’nın geleceği karanlıktır. Yabancı düşmanlığını tırmandırmak hiç kimseye bir şey kazandırmaz. Türkiye’nin Avrupa’ya ihtiyacı yoktır ama Türkiye’siz bir Avrupa’nı gideceği yer hiçliktir. Biz kimsenin oyuncağı değiliz, olmayacağız. Tehditlerle Türkiye’yi esir alacağını zannedenler kendi tarihlerinden bihaberlerdir. Onlar görmek istemese de reçete Türkiye’nin tam üyeliğidir.”