Başarının sırrı müşteri memnuniyeti

blank

Rüsselsheimer Volksbank bir kez daha Kalite Denetim Derneği tarafından yapılan araştırmada “Özel müşteri hizmet kalitesi” alanında en iyi yerel banka seçildi.

RÜSSELSHEIM – Rüsselsheimer Volksbank’ın her zaman bir başarı hikayesi olmuştur. Bugüne kadar sayısız kalite ve başarı ödülü alan Rüsselsheimer Volksbank, başarılarına ve ödül zincirine bir yenisini daha ekleyerek “Kalite Denetim Derneği” tarafından Rüsselsheim’daki “Özel müşteri hizmet kalitesi” konusunda en iyi banka olarak seçilmiştir. Yönetim kurulu üyesi Josef Paul, “İkna edici performansımızdan ve buna bağlı olarak çalışmalarımızın müşterilerimiz tarafından takdir edilmesinden çok memnunuz” dedi. “Büyük zorluklara rağmen en yüksek standartları karşılamaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti parolasıyla çalışan ekibimiz, bankamızın mükemmel olduğunu ve kalitesini bir kez daha ıspatladı. İlk kez bir dijital kontrol ile yapılan bu ödül bizim için ayrıca çok önem arzetmektedir” diyerek ödülün önemine vurgu yaptı.
Bankanın yönetim kurulu üyesi Markus Walter de, Dijital kontrolün önemine vurgu yaparak, “Bu durum, müşteriye sunulan hizmet kalitesinin yüksekliğinin göstergesidir” dedi.

Josef Paul ve Markus Walter yaptıkları ortak açıklamada: “Bankacılık sektöründe mükemmel ve müşteri odaklı hizmet sunabilmek için yüksek nitelikli uzmanlara ihtiyaç vardır. Çalışanlarımız, bu vasıflara sahiptir. Rüsselsheimer Volksbank’ın nitelikli personeli bankacılık dünyasındaki değişikliklerin şekillenmesine yardımcı oluyorlar. Ticari ilgi, sayılar ve verilerle uğraşma zevki ve hizmet odaklı düşünme, sosyal yeterlilik, iletişim becerileri, dürüstlük ve güvenilirlik bankamız için çok önemlidir ” dedi.