B&B System Bau 10 yılını kutladı

Mehmet Güzel STUTTGART-Yaptığı birbirinden başarılı çalışmalarla dikkat çeken başarılı işadamı Mehmet Ali Bulut, sahibi olduğu B&B System Bau Firması’nın onuncu kuruluş yıldönümünü müşteri ve sevdikleriyle birlikte kutladı. Stuttgart’ın Fellbach semtinde bulunan şirket binasında yapılan kutlamada ayrıca yeni hazırlanan Muster Haus (örnek ev) davetliler in büyük ilgisini çekti. İnşaatlarda kullandıkları ana yapı malzemelerinden, iç ve dış sıva malzemlerine, ses ve ısı yalıtımlı kapı ve pencerelerden, balkon korkuluklarından iç merdivenlere, parke ve fayans çeşitlerinden, banyo ve tuvalet ürünleri, elektrik, su ve ısınma sistemlerine kadar hepsi marka olan ürünler işinin ehli elemanlar tarafından anlatılarak bilgiler verildi.
Onuncu yıldönümü ve Muster Haus açılışını birlikte yapmaktan ve dost ve müşteriyle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Mehmet Ali Bulut, yaptığı açılış konuşmasında başarılarının temelinde ekip çalışmasının yattığını belirtti. Bulut, “Mimarlık dili temel, çelik, tuğla, cam gibi materyallerden oluşur; ancak bütün bunların arasında sanatsal bir dilin gizli olduğuna inanıyorum” dedi. Projelerinde her zaman projenin gerçekleştiği kente dair bir çeşit geçmişten gelen fikrin olduğunu ve buna sadık olarak modern ve kaliteli çalışmaları harmanladıklarını ve asla tepeden inme projeler içinde olmadıklarını söyledi.
Onuncu yıl kutlaması ve örnek ev açılışına katılan ve B&B System Bau dan ev alan müşteriler memnuniyetlerini belirterek ev yaptırmak isteyenlerin mutlaka Mehmet Ali Bulut ve ekibine başvurmalarını tavsiye ettiklerini belirttiler. B&B System Bau örnek ev açılışı ve yıldönümü kutlamaları misafirlere sunulan çeşitli ikramlar ve koyu sohbetlerle devam etti