Bellona Stuttgart’a muhteşem açılış

Başarılı girişimci işadamı Mustafa Arga tarafından hizmete açılan Bellona Stuttgart görkemli bir törenle hizmete girdi. Açılış dolayısıyla misafirlere hediyeler taktım edildi.


MUSTAFA KARAMAN
STUTTGART– Türkiye’nin dış ticaret ve uluslararası arenada büyüyen markası olan mobilya ve ev tekstili sektörünün lokomotif firmalarından Bellona Mobilya Baden-Württemberg eyaletinin başkenti Stuttgart-Zuffenhausen Schwieberdinger Str. 220 numaradaki bulunan mağaza ile de mağaza zincirlerine bir halka daha kattı. Dünyaca ünlü araba markası Porsche fabrikasını geçtikten sonra Korntal-Münchingen/Kallenberg istikametinde endüstri bölgesinde bulunan eski OBI’nin yanında 1700 Metrekare alana sahip olan Bellona Stuttgart Mağaza açılışına soğuk havaya rağmen STK temsilcileri, işadamları ve çok sayıda davetli ile kalabalık bir vatandaş topluluğunun yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışa özel Türkiye’den Bellona Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karamemiş, Bellona Mobilya İhracat Müdürü Arif Emre Ölmeztoprak ve Bellona Mobilya İhracat Şefi Ali Oymakapu katılarak başarılı girişimci Mustafa Arga’ya destek oldular.

BELLONA STUTTGART’A YAKIŞTI
Son model teknolojiyle tasarlanmış olan ürünleri müşterileri için Türkiye’den getirdiklerine dikkat çeken Bellona Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karamemiş, uzaktan ve yakından gelen herkesi Türkiye’den getirdiği selam ile konuşmasına başladı. Bellona ailesi hakkında genel ve geniş bir bilgi veren Karamemiş, “Bu açılışla Bellona ailesi olarak Stuttgart’taki en mutlu günümüzü yaşıyoruz bu yüzden de gururluyuz. Böyle güzel bir mağazanın açılışından bulunmaktan son derece mutluyuz. Almanya’da 4. Mağazamızı açıyoruz. Muhtelif mağaza dediğimizde yani şu anda 46. Mağazamızı açıyoruz. Global pazarda 73 noktada da satışlarımıza hizmet veriyoruz.

Halkımıza yararlı bir şirket olmaya devam edeceğiz“ dedi. Türkiye’de mobilya sektöründe ihracatta en çok arttıran marka olduklarını belirten Mustafa Karamemiş, Covit 19’dan dolayı mobilya sektörünün çok büyük zarar gördüğü bir ortamda bunları gerçekleştirdiklerini söyleyerek Stuttgart’a Bellona’nın yakıştığını ve yeni açılan mağazanın hayırlı olmasını temenni etti.

ARGA GRUP, DEV ADIMLA İLERLİYOR
Amaçlarının birinci elden tüketiciye uygun fiyat, modern tasarımları, stil sahibi ürünleri, kaliteli, güvenilir bir dünya markası olan Bellona ile müşterilerine hizmet vermek ürün kalitesi ve daha sonrasında verilen servis hizmet prensibiyle ile müşteri memnuniyetini getirmek isteyen başarılı işadamı Mustafa Arga, bölgenin en büyük Türk mobilya mağazası olma özelliğini taşıyan mağaza açılışına katılım gösterenlere teşekkür etti. Arga Grup olarak Münih ve Frankfurt’tan sonra Stuttgart’ta da hizmet vermenin ve Stuttgart halkıyla buluşturmanın gururunu yaşayan Mustafa Arga, “Bizler Arga Grup olarak, attığımız bu dev adımla, kalite ve hizmette 60 yıllık aile geleneğini sürdürmenin mutluluğunu yaşarken, dünya markası mobilyada parlayan yıldızı olan Bellona ile Almanya’da, mobilya sektörüne yepyeni bir tarz ve soluk getiriyoruz. Herkese hayırlı ve uğurlu olsun“ dedi.

KURDALE KESTİLER
Konuşmaların ardından Türkiye’den Bellona Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karamemiş, Bellona Mobilya İhracat Müdürü Arif Emre Ölmeztoprak ve Bellona Mobilya İhracat Şefi Ali Oymakapu katılarak başarılı girişimci ve işletmeci Mustafa Arga, Bellona Frankfurt Şube Müdürü Ataman Nur ile Bellona Stuttgart Şube Müdürü Ümit Deniz konuşmalar sonrası yeni açılış nedeniyle kurdele keserek hayırlı olmasını dilediler. Yeni dizaynıyla hayranlık bırakan Bellona mağazası davetliler tarafından gezildi. Daha sonra da açılış dolayısıyla misafirlere hediyeler taktım edildi.