Blue Bear Coffe yatırımcıları bekliyor

İSTANBUL – Yaklaşık 22 yıldır kahve sektöründe faaliyet gösteren Alpaslan Elverdi; Douwe Egberts B.V Türkiye distribütörlüğü ile başlayan profesyonel kahve hayatında, yaklaşık çeyrek asırdır kahve sektöründe temsilciliğini yaptığı markalar ile kahve tüketimi ve servisini alışkanlıktan öte keyifli bir deneyime dönüştürdü. Blue Bear Kahve A.Ş olarak da yıllara dayanan birikimi, ustalık eserleri olarak adlandırılan en iyi kahveleri sunmak misyonu ile ”Blue Bear Coffee” markası altında özel, nitelikli ve kişiye özel reçetelendirilebilen kahveleri, kahve severler ile buluşturmak için yola çıkıldığı belirtildi.

DÜNYANIN EN ÖZEL KAHVELERİ
Ayrıca Alparslan Elverdi; “Dünyanın en özel kahvelerini direkt kaynağından alım prensibi ile kaliteyi kontrol altına alabilmek, özel kahveler çok pahalı olur düşüncesinin tersine bu kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi amaçlamak, profesyonel sektörde kendi markasını oluşturmak isteyen kahvecilere özel ürün & reçetelendirme çalışmaları, markalara o marka adı altında özel kahve reçete ve harmanları oluşturma çalışmaları da firmamız uzmanlığı bünyesinde veriyoruz. Uluslararası Tchibo Profesyonel ve Tupinamba marka distribütörlükleri dışında (Blue Bear Coffee) markamız ile en özel, nitelikli yöresel kahveleri kaynağından alarak, uzmanlık gerektiren özel kavurma işlemleri ve kalitesini en üst şekilde muhafaza eden paketlememiz ile dalından fincana en üst kaliteyi verebilmeyi misyon edindik.

YATIRIMCILARIN DİKKATİNE !
Günümüz dünyasında kahve tüketimi bir olağan aktivite veya alışkanlık olmaktan çıkmış, sosyal bir etkinlik ve etkileşim aracı haline gelmiştir. Kahve deneyimleme şekilleri ve talepleri evrimleşmekte ve tüketicilerin bu keyfin uç noktası olarak tanımlanabilecek en iyi kahveyi içme ve hizmeti alabilme amaçlarına karşılık firmamız özel hizmetleri ile mükemmel kahve deneyimlerinin elçisi olmaktadır. Bu girişim kapsamında yatırımcılara kaynağından ithalatını yaptığımız, fiyatı uygun, ileri vadeli piyasa işlemlerinde değeri artacak yüksek kalitedeki Peru Elpalto kahvemize yapma imkânı sunuyoruz. Buna göre yatırımcılar yaptıkları yatırım karşılığında aylık yüzde 1,20’den yüzde 1,50’ye kadar kâr payı alabilecekler. Yatırım miktarı kilo birim fiyatı 9 Euro olarak hesaplanacak olup, bir kişi en fazla 2500 kilogram kahve alarak yatırım yapabilecektir” açıklamasında bulundu.