BRASS’da her bütçeye uygun araç imkanı

Güney Almanya’nın en büyük otomobil galerilerinden Autohaus Brass, satışa sunduğu sekiz ayrı marka onlarca farklı modeller için oluşturduğu satış kampanyalarıyla her bütçeye uygun araç alma imkanı sunuyor.

 

Hüsamettin Özkan
DARMSTADT –  Otomobil satışında bir asra yakın tecrübesi ve 30 ayrı satış noktası bulunan galerinden  Audi, Volkswagen, Skoda, Seat,  Peugeot Opel, Chevrolet ve Cadillac gibi markaların satışını yapan Brass oto galeriler zinciri her müşteriye ve her bütçeye uygun önemli fırsatlar sunmaya devam ediyor.  Türkçe konuşan müşterilere dönük özel kampanyalar hazırlayan Brass  Darmstadt galerisi Müşteri Temsilcisi Turgay Girgin,  12 yıldır çalıştığı şirketin çalışmaları hakkında Post Gazetesine yaptığı açıklamada, otomobil piyasasında mazotlu (Diesel) araçlarda yaşanan emisyon sıkıntıları ve mahkeme kararı ile getirilecek yasakların ve ortaya çıkan belirsizliğin yakın bir zamanda netleşeceğini söyledi.  Otomobil üreten şirketlerin çevre dostu ve insan sağlığını ön planda tutan yeni mazotlu araçlar üreterek piyasadaki yerlerini alacağını belirterek, “Eruo 4 ve daha altında emisyonu olan araçlardan uzak durulmasını tavsiye ediyoruz. Euro 6 değerindeki araçlarda herhangi bir sıkıntı bulunmuyor. Yakın bir gelecekte yeni mazotlu araçlar piyasaya çıkacak ve bu gün tartışma sebebi olan konuların biteceği kanaatindeyim” dedi.

BOL ÇEŞİT VE FARKLI SEÇENEKLER
Brass otomobil galeriler zincirlerinin  Almanya’nın en eski otomobil satış şirketlerinden ve en büyüklerinden olduğunu söyleyen Turgay Girgin, “Biz sekiz farklı marka ile çalıştığımız için her modelden yüzlerce farklı otomobil galerilerimizde bulunuyor. Müşterilerimizin arzusuna uygun mutlaka bir seçenek bulabiliyoruz. Hem ürün çeşitliliği bakımından zengin imkanlarımız var  hem de müşterimizin bütçesine uygun imkanlar sunabiliyoruz. Herkesin on binlerce Euro’luk pahalı bir araç satın alabilme imkanı olmayabilir. Fakat biz müşterimizin bütçesine uygun ödeme şartları sunarak yeni fırsatlar oluşturuyoruz.  Satışta ve satış sonrasında uygun finansmandan, sigortaya, garantiden, leasinge, servis hizmetlerinden araç bakıma ve tamiratına kadar her türlü hizmeti veriyoruz. Böylece müşterilerimiz, her türlü hizmeti tek elden ve en uygun şartlarda alma imkanına kavuşuyor. Bizim için müşteri veli nimettir, müşteri memnuniyeti esastır. Pek çok müşterimiz memnuniyetinin sonucunda bize yeni müşteriler getiriyor. Böylece müşterilerimizle güven ve dostluğa dayalı uzun soluklu çalışmalarımız oluyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın Autohaus Brass’ı  Almanya’nın en büyük şirketlerinden biri halene getirdiğini memnuniyetle gördük” açıklamasında bulundu.  Otomobil konusunda iddialı olduklarını belirten Brass otomobil galerisinin uzman müşteri temsilcisi Turgay Girgin, “Bize sormadan araç almayın. Kasinostr. 62, 64293 Darmstadt adresimizde sizlere en iyi araçları, en uygun şartlarda sunmayı bekliyoruz. Bize 06151-108852 numaralı telefondan veya turgay.girgin@brass-gruppe.de mail adresinden ulaşabilirsiniz”  diyerek Post okuyucularının Brass otomobil galeriler zincirinin düzenlediği otomobil satış kampanyalarını takip etmelerini istedi.

 

 

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın