BÜYÜK TUZAK…

Evde ana-baba kalmayınca çocuk ıslah evleri
Evde TV’lerde kadın pazarlanınca genel evleri
Evde “ana” kalmayınca ana okulları,
Evde “Huzur” kalmayınca huzur evleri..
Evde  adam gibi koca olmayınca kadın sığınma evleri açıldı.
Devletin en küçük topluluğu aile yok oldukça Devletler yok olmaya mahkum olur. Batı dediğimiz siyonizm ve emperyalizmin yapmaya çalıştığı yazılı ve görsel medya aracılığı ile aile kavramlarını parçalamak ve yok etmektir. Bu şekilde devleti yok etmenin temelleri atılır.
Son dönemlerde büyük bir algı operasyonu yönetimi kapsamında yapılan görsel ve yazılı basın sanal dünya, sinema, tiyatro gibi senaryosu yazılı olan ve toplumsal bilinç etkisi ile adeta afyon gibi beyin hücrelerine işleyen bir yöntem ile toplumsal ortak değerleri yozlaştırmak için çalışmalara son hız devam ediliyor. Bazı TV kanallarında 24 saat boyunca eğlence, yarışma ve meşhur olma yolunda yetenek avcılığı yapılıyor. Hiç dikkat ettiniz mi bu programlarda seyirci olarak sadece 20 yaş altı genç kızlarımız seyirci acaba neden?
Bazı kanallarda İslami cümleler içeren konuşmalar içerisinde kedicik denen kadın tüccarlığı yapan sözde Müslüman Özde Müşrik modern Ebu Cehiller haşhaşiler sardı her bir yanı .
Tüm kanallarda bütün gün yıllarca Televoleler de uyuttular bu toplumu şimdi amaç aynı yöntem farklı ..
Türkiye Cumhuriyeti her köşesinden hainler tarafından çevrilmiş, tüm komşularımız kiminde iç savaş kiminde ölüm kalım savaşı. Avrupa bir yandan ABD bir yandan dolaylı savaş  içinde ABD Kuzey Irak’ta ve Kuzey Suriye’de kendini sosyalist diye adlandıran gerçekte ırkçı faşizan zihniyetin kiralık askerleri silahlandırıyorlar.
Bir yandan toplumu kültürel erozyona uğratmak ve yozlaştırmak için uğraşanlar bir yandan etrafımızda ateş ve kan çemberi hazırlıyorlar.
Tek amaç var tek gayeleri var İSLAMIN SON KALESİ OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ni parçalamak, bölmektir. Ancak bu şekilde İslamiyet’in Aziz Sancağını indirebilirler, biliyorlar.
Lakin bilmedikleri bir şey var oda “Ölümü Öldürmüş, korkuyu korkutmuş olan bu Aziz Milletin karşısına çıkacak cesareti olanın yenilgiyi göze alacak feraseti olmalıdır”
Kıyamete kadar ne bu bayrak iner ne bu vatan bölünür Elhamdülillah..
Oynanan oyunlara dikkat etmeliyiz.
Oyuna gelmeyelim.
Biz ki tüm Dünyaya 15 Temmuz’da demirin ve çeliğin İMAN karşısında eridiğini ispat eden Aziz İmanlı Müslüman Türk Milletiyiz Elhamdulillah.
Rahman ve Rahim olan yüce Hz. Allah bu aziz milleti korusun inşallah.

Sedat Demir
ASiP Gnl.Bşk.
Avrupa Sivil İnisiyatif Platformu