ÇİLOĞLU AİLESİ buluştu

Sektörün başarılı ismi Şahin Çiloğlu firma çalışanlarını her yıl olduğu gibi muhteşem bir etkinlikle biraraya getirdi. Motivasyon toplantısı sonrası verilen mangal partisinde moraller zirve yaptı

 

Mustafa Karaman
STUTTGART – Sektörün duayen ismi Çiloğlu muhteşem bir etkinliğe daha imza attı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen YUTTY CUP’ta biraraya gelen çalışanlar muhteşem tatlarla enerji depoladılar. Biz bir aileyiz diyen işadamı Şahin Çiloğlu “Motivasyon bizim için çok önemli. Ben değil biz ilkesi ile hareket ederek başarı grafiğimizi her geçen gün yukarıya çıkarıyoruz. Çalışma arkadaşlarımın hepsine gösterdikleri performans dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

 

Firmanın Avrupa Direktörü Harun Çiloğlu’nun da turnuvada hakemlik görevini üstlendiği karşılaşmalarda çalışanların başarılı futbolu göz doldurdu. Harun Çiloğlu “ailemize hergeçen gün yeni arkadaşlarımız katılıyorlar. Hem onlarla biraraya gelmek hem sohbet etmek, hem birlikteliğimizi pekiştirmek için geleneksel organizasyonumuza bir başarısını daha ekledik.

 

Kurum için etkinliklerimiz artarak devam edecek” dedi. İki gün süren etkinlik sonunda verilen mangal partisinde ise renkli görüntüler yaşandı. Turnuvanın şampiyonu İsviçre Bölge temsilcisi olurken işadamı Çiloğlu takımı tebrik edip kupayı kendi elleriyle takdim etti.