Çiloğlu demek KALİTE DEMEK

Mustafa Karaman
STUTTGART/İSTANBUL- Avrupa’nın en önde gelen toptancılarından biri olan ve 20 yıllık tecrübesi ile tüketicinin aranan markası olan ve ana merkezi Böblingen’de bulunan Çiloğlu tüketiciye en iyisini sunabilmek için kolları sıvadı. Çiloğlu olsun afiyet olsun sloganı ile her eve misafir olan Çiloğlu Şirketi 10 yıla yakındır aralıksız olarak aylık olağan toplantılarının sonuncusunu İstanbul’un Kartal İlçesinde bulunan The Grand Mira Hotel’de gerçekleştirdi. Toplantıya ev sahibi olarak Çiloğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Çiloğlu’nun yanı sıra tüm Avrupa Satış Temsilcileri katıldı.

‘A’ KALİTE
Tüketiciye kaliteli ürünlerin en iyisini sunabilmek için şirket içi eğitim veren Çiloğlu, tüketiciye en iyi ürünleri sunabilmek adına çalışmalar yapıyor. ‘Önce kalite’ ilkesi ile müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalar yapan Çiloğlu şirket yöneticileri devamlı gelişime açık olan Çiloğlu Gurubu iddialı ve kaliteli hizmet için tüketici memnuniyetini gözeterek eğitimde de kalite gibi önem veriyor. Türkiye ile Avrupa arasındaki kaliteli ürünlerde en kısa ve hızlı yoldan tüketiciye taze gıdayı ulaştırmayı kendisine ilke edinmiş olması tüketici memnuniyetini gözettiği görülüyor. Kurum içi girişimcilik, inovasyon, uluslararası pazarlarda aktif rekabet stratejisi ve topluma, ekonomiye ve çevreye maksimum fayda sağlama misyonuyla fark oluşturan çalışmalara imza atan Çiloğlu, kaliteden ödün vermiyor.

BÜYÜYEN ÇİLOĞLU
20 yıldır kaliteden taviz vermeden yola devam ettiklerini ve her geçen gün gelişmiş bir şekilde tüketiciye en iyisini sunabilmek isteyen Çiloğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Çiloğlu, “Şirketimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor. Geniş servislerimiz mevcuttur. Amacımız herkese ulaşabilmek ve tüketiciye en iyi ürünü sunmaktır. Biz Çiloğlu olarak asla kaliteden taviz vermeyiz. Çiloğlu farkının da ürün kalitesinde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim” dedi. Gitgide büyüme kaydeden Çiloğlu, Avrupa genelinde toplamda 27 bayii ile Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, Avusturya ve Almanya gibi ülkelerde bayilik sistemi ile çalışmakta olduğunu İngiltere, Danimarka, İsveç ve Norveç gibi Avrupa ülkelerinde de toptancılar ile çalışarak, bayilik yapısını bu ülkelerde de kurmayı hedeflemekte olduğu belirtildi. Bayilik arayışına devam etmekte olduklarını belirten Çiloğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Çiloğlu, “Çiloğlu Gıda, Efendiler ve Caretta olarak Türkiye’de, Çiloğlu Gmbh Almanya’da ve Hollanda da Ela Grothandel firmalari ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.

EĞİTİM ŞART
Şirketlerinin yenilikçi ürün geliştirmeye odaklı, Avrupa pazarlarına açık bir vizyon üzerine kurulu olan Çiloğlu Şirketler Grubunda müşteri memnuniyeti. Başarının ardında güçlü bir kurumsal iş kültürü yattığını belirten Çiloğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Çiloğlu, “İşte bu yüzden şirket içi eğitime çok önem veriyoruz. Kalite bizim vizyonumuzdur. Bizi biz yapan kalitemizdir. Bizim için tüketici memnuniyeti ön plandadır. Laf değil, biz kalite üretiyoruz ve üretmeye de devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.