ÇİLOĞLU GELENEĞİ BOZMADI: EN İYİSİ İÇİN BULUŞTULAR

blank

blank

Çiloğlu, şirket içi çalışanları ile üç gün süren bir etkinlikte buluştu. Gıda sektörünün devi geleneksel buluşma sayesinde kurumsal gücüne güç kattı. Etkinlikte şirketin geldiği nokta ve hedeflerini paylaşmak kadar ziyafet ve eğlence de vardı. Çiloğlu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Çiloğlu, “Yeni yatırımlarımız sayesinde ürün çeşitliliğini arttırarak çok daha geniş bir kitleye hitap ediyoruz.” şeklinde konuştu Çiloğlu Avrupa Direktörü Harun Çiloğlu, şirket olarak geldikleri noktada dünya pazarında emin adımlarla ilerlediklerini ifade etti.

blank

Mustafa Karaman
STUTTGART – Avrupa’da gıda sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Çiloğlu, çalışanlarının motivasyonunu arttırmak amacıyla üç gün süren oldukça verimli ve renkli bir etkinlik düzenledi. Her yıl iki kez düzenlenen kurum içi etkinliğe katılan Çiloğlu ailesi, dolu dolu geçen program sayesinde enerji topladı. Gerçekleşen bu uzun soluklu etkinlik, farklı ülkelerden ve departmanlardan gelen çalışanları kaynaştırmakla kalmadı. Yönetici kadro ile her seviyeden çalışanı samimi bir ortamda buluşturan programa katılanlar çok büyük bir ailenin üyesi olduklarını bir kez daha güçlü bir şekilde hissetti. Şirketin geldiği noktanın ve hedeflerinin paylaşıldığı etkinlikte, ziyafet, eğlence ve dostluklar pekiştirildi.

blank

ÇİLOĞLU AİLESİ HEM BİLGİLENDİ HEM EĞLENDİ
Oldukça verimli geçen motivasyon ve sinerji toplantısında bilgi alışverişinde bulunan katılımcılar, hızlı adımlarla büyüyen Çiloğlu’nun geldiği nokta ve hedefleri açısından kendini güncelleme fırsatı buldu. Diğer taraftan katılımcılar, hem kendilerini yenileyecek hem de Çiloğlu’nu çok daha ileri hedeflere taşıyacak inovatif fikirleri paylaşacak bir ortama tanıklık etmenin mutluluğunu yaşadı. Her bakımdan göz dolduran bu bölümün ardından mangal ziyafeti çeken katılımcılar, büyük bir aile olmanın zevkini hep birlikte tattı. Etkinlik birlikte hareket ve heyecanı seven Çiloğlu ailesi için de dolu dolu bir program oldu. Bu kapsamda, dinamizmi ile öne çıkan şirket çalışanları için düzenlenen Yutty Futbol Turnuvası’nın yanı sıra ‘Master Çiloğlu’ başlıklı yemek yarışması oldukça ilgi gördü.

blank

ÇİLOĞLU BÜYÜK BİR AİLE OLDU, DÜNYANIN AĞZINI TATLANDIRDI
Çiloğlu, kurulduğu günden bu yana kurumsallığa büyük önem veren bir kuruluş olarak biliniyor. Bununla birlikte Çiloğlu, kurumsallığa büyük bir aile penceresinden bakmayı da ihmal etmiyor. Daha büyük projelere imza atmak için bunu çok önemli bir gereklilik olarak benimseyen şirket bu perspektiften yola çıkarak sadece Türkiye ve Avrupa’da değil, dünya çapında başarılar getiren projelere imza attı. Bunun bir örneği de Avrupa’nın 27 ülkesinde Çiloğlu markalarına duyulan ilginin giderek artması. Çiloğlu’nun her bir çalışanı, kendini bu büyük ailenin parçası olarak görüyor ve bu bilinçle dünyanın ağzını tatlandırıyor. Giderek daha da artan ilgide ise kaliteli ürünün yanı sıra hızlı ve sorunsuz teslimat büyük önem taşıyor.

blank

ÇİLOĞLU TÜRKİYE TARIMINA DESTEK VERİYOR
Üretimle iç içe kalite, ambalajlama, doğru planlama, ARGE gibi konularda katma değeri yüksek, üst düzey ürünler ile pazarda yer edinen Çiloğlu, Türkiye’nin tarımdaki gücünü net bilen bir grup olarak günden güne ön plana çıkıyor. Bir taraftan çiftçi ile ortak çalışmalar içine girerek kaliteli, doğal, verimi yüksek üretimi amaç edinirken, diğer taraftan da yöresinde çözüm ortakları ile hareket ederek tarladan son tüketiciye kadar lojistiğin hızlı, doğru, kaliteli ve uygun fiyata sağlanması için gereken yatırımlar yapıyor. Çiloğlu Holding, her yıl birçok uluslararası gıda fuarına katılım göstermenin yanı sıra, çalışanları ile geleneksel moral-motivasyon programları organize etmeyi de ihmal etmiyor

YENİ VE KEŞFEDİLMEMİŞ LEZZETLERİN PEŞİNDE

Çiloğlu’nu pazarda zirvelere çıkaran en büyük etken, ürün içeriğinde ve üretim aşamasında insan sağlığından ve helal gıdadan taviz vermemesi. Bir diğer husus ise Çiloğlu’nun sürekli olarak yeni veya keşfedilmemiş lezzetleri önemseyip yatırım ve üretim alanını genişletmesi. Bu sayede başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada pazar payını arttıran şirket, gıda sektöründe bir dünya markası olma yönünde emin adımlarla ilerliyor.