Çiloğlu kaliteden ödün vermiyor

Çiloğlu kaliteden ödün vermiyor

blank

En iyi, en kaliteli ve en lezzetli haliyle tüketicilerine sunan Çiloğlu, tüketicilerine güvenilir doğal ve sağlıklı ürünlerini ulaştırarak birinci derecede prensip edinmiş, tüm ürün yelpazesindeki mamulleri ayrıca helal belgelerine sahip. Her alanda fark oluşturan çalışmalara imza atan Çiloğlu, kaliteden ödün vermiyor.

blank

Mustafa Karaman
GÄRTRİNGEN- Avrupa ana merkezi Gärtringen’de bulunan Çiloğlu Handels GmbH’nın Avrupa’nın en önde gelen toptancılarından biri haline geldi. 25 yıllık tecrübesi ile tüketicinin aranan markası olan Çiloğlu gıda mamulleri herkes tarafından aranan marka olmaya devam ediyor. Avrupa gıda pazarında Türk ürünlerini gururla temsil eden Çiloğlu Grubu, başta “gıda güvenliğine” ve “damak tadına” uygun üretim yapmak ve ayrıca tüm hizmetlerini şeffaf çalışma prensipleriyle, yüzde yüz müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmakta. 1996’dan başlayan mutluluk serüveni, Avrupa’da 18 ülkeye gıda ürünleri ihracatıyla, sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak azim ve kararlılıkla sürdürmekte. Sektöründe, kalite ve hizmet anlayışıyla, Avrupa çapında sektöre yön veren lider bir konumda olmak ve ilkeleri doğrultusunda gelişimindeki sürdürülebilirliği sağlamak isteyen Çiloğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Çiloğlu ve Avrupa Genel Direktörü Harun Çiloğlu, hedeflerine ulaştıklarını vurguladılar. Çiloğlu ürünleri, Avrupa’da Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa ve İsviçre başta olmak üzere 18 ülkenin pazarında yer almakta. Almanya’ya 24 saat, diğer Avrupa ülkelerine 48 saat içinde teslimat garantisiyle hizmetlerini müşterilerine özenle sunuyor. Her yaşa hitap eden, onlarca markasıyla farklı damak tatlarına hitap eden ve 8000 üzerindeki Çiloğlu ürünleri müşterilerine özenle taşımakta.

blank

GÜVENİLİR, DOĞAL VE SAĞLIKLI ÜRÜNLER
Toplumun beklentilerine duyarlı olan ve kuruluşundan bu yana en iyi kalitede tüketicilerine ürünlerini ulaştırmayı kendine görev edinmiş Çiloğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Çiloğlu, “İnsanların sağlık yönünden güvenilir gıdaya ulaşmalarını sağlamak ve “daha iyi ve sağlıklı bir yaşam” için “Çiloğlu adı ile toplumun güvencesini” oluşturmak ve sürekliliği sağlamak. İşimizi yaparken üreticiden aldığımız en iyi mahsulü işleyerek, yine en iyi, en kaliteli ve en lezzetli haliyle tüketicilerimize sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz“ dedi.

HELAL VE KALİTE
Tüketicilerine güvenilir doğal ve sağlıklı ürünlerini ulaştırmak birinci prensibi olan Çiloğlu mamulleri ayrıca Helal belgelerine sahip. Buna bağlı olarak ürünlerimiz doğal gıda boyaları kullanılarak, helal gıda kriterlerine uyumlu ve sağlığa uygun şartlarda geliştirilmektedir diyen Çiloğlu Yön. Kur. Başkanı Şahin Çiloğlu, “Şirketimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor. Geniş servislerimiz mevcuttur. Amacımız herkese ulaşabilmek ve tüketiciye en iyi ürünü sunmaktır. Biz Çiloğlu olarak asla kaliteden taviz vermeyiz. Çiloğlu farkının da ürün kalitesinde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim” ifadelerini kullandı. Kalite bizim vizyonumuzdur diyen Çiloğlu, “Bizi biz yapan kalitemizdir. Bizim için tüketici memnuniyeti ön plandadır. Laf değil, biz kalite üretiyoruz“ üretmeye de devam edeceklerini altını çizdi.

blank

HERŞEY VAR
Öte yandan hedeflerinin yüzde yüz müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen Çiloğlu şirketinin Avrupa Genel Direktörü Harun Çiloğlu ise “Çiloğlu olarak zeytin, kuru yemiş, baharat, kurabiye, şekerli ürünler, kuru meyve ve içecek alanında üretmiş olduğumuz markaları güvenle tüketebilirsiniz. Tüm Çiloğlu ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çiloğlu markası bünyesinde; Unlu Mamuller, Kuruyemiş, Pişmaniye, Lokum, Helva Grupları, geleneksel tatlardan; İncir, Kayısı Grupları; Reçel, Korkan, Köfte-Balık Harçları Grupları, Sos Grupları olarak geniş ürün çeşitleriyle hayatı lezzetlendirmeye devam ediyor, 25 yıllık tecrübede kazandığımız kalitemizle sizlere sunmaktayız. Ürettiğimiz kaliteli, güvenilir ve sağlıklı gıdayı milyonlarla buluşturuyoruz” dedi.