Çiloğlu’ndan İstanbul’da gövde gösterisi

Avrupa ülkelerinde ürünlerinin çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle kazandığı haklı başarıyı, dünyanın en büyük fuarından biri olan EXPO’da gördüğü büyük ilgiyle perçinledi.

 

Mustafa Karaman
STUTTGART/İSTANBUL- MÜSİAD tarafından 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında bu yıl 17.’si İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuara 8. Salon E16 numarada katılan Avrupa’nın lider ve öncü gıda markası Çiloğlu standı ziyaretçi akınına uğruyor. Avrupa ülkelerinde ürünlerinin çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle kazandığı haklı başarıyı dikkat çekici standında ziyaretçilere tanıtma imkanı buldu. Avrupa’nın en önde gelen toptancılarından biri olan ve 20 yıllık tecrübesi ile tüketicinin aranan markası olan Çiloğlu, fuar boyunca stantta, ürünleriyle farklı tarifler ve şık sunumlar da hazırlanarak ziyaretçilere lezzet şöleni sunuldu. Öte yandan MÜSİAD Stuttgart Heyeti de üyesi olan Çiloğlu Şirketinin standını ziyaret ederek fuar hakkında fikir alış verişinde bulundular.

 

ÇİLOĞLU ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞLİYOR
20 yıldır kaliteden taviz vermeden yola devam eden ve gitgide büyüme kaydeden Çiloğlu, Avrupa genelinde toplamda 27 bayii ile Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, Avusturya ve Almanya gibi ülkelerde bayilik sistemi ile çalışmakta olduğunu İngiltere, Danimarka, İsveç ve Norveç gibi Avrupa ülkelerinde de toptancılar ile çalışarak, bayilik yapısını bu ülkelerde de kurmayı hedeflemekte. Şirketlerinin yenilikçi ürün geliştirmeye odaklı, Avrupa pazarlarına açık bir vizyon üzerine kurulu olması İstanbul MÜSİAD EXPO Fuarındaki Çiloğlu standı ilgisini de artırıyor.