CLASS SUPERMARKT DUALARLA AÇILDI

Ve Class Supermarkt Vira Bismillah dedi. Bölgenin hatırı sayılır işadamlarından Saltuk Ağ, bu kez Class Supermarkt’la vatandaşlarımızın karşısına çıktı. Özel indirimin yapıldığı açılışta adeta izdiham yaşandı. İşadamı Ağ açık ve net konuştu: Kaliteden taviz vermeden hizmetlerimiz sürecek

 

 

Selahattin Özdemir
NECKARSULM-OBEREİSESHEİM – Bölgenin tanınmış iş adamı Saltuk Ağ, bu kez Class Supermarkt’la vatandaşlarımızın karşısına çıktı. Katılımın yoğun olduğu açılışta özel indirime katılımcılar teşekkür ettiler.  Dualarla açılışı yapılan Class Supermarkt’ta A’dan Z’ye her türlü ürünü bulmanız mümkün.

 

 

 

Alman yetkililerin de katıldığı açılışta konuşan işadamı Ağ “Açılışımıza katılan Türk Alman yetkililerine, vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Şu bir gerçek ki yorulmadan, terlemeden, bedel ödemeden başarıya ulaşmak mümkün değil. Biz de çok çalıştık ve güzel bir neticeye ulaştık ve bugün açılışımızı gerçekleştirdik. Bölgemiz insanına bol çeşit ve kaliteyi ekonomik şartlarda sunabileceğimiz  güzel bir süpermarket sunmanın mutluluğunu iliklerimize kadar yaşıyoruz. Et ürünlerimizde -Helal Kesim- olmazsa olmazlarımızdandır. Bundan dolayı et ürünlerimizi vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile satın alabilirler. Et reyonumuzda helallik hassasiyeti ile birlikte ürünlerimizin taze, lezzetli ve hijyen şartlarda vatandaşlarımıza sunulmasına özellikle çok dikkat ediyoruz. Günlük taze gıdanın yanısıra Türk damak tadına uygun her türlü ürünü mekanımızda  bulabilirsiniz. Çeşitli dönemlerde özel indirimlerimiz ve özel kampanyalarımızla vatandaşımızın karşısına çıkacağız” dedi. Özel park yerinin de bulunduğu Class Supermarkt bölgeye yeni bir heyecan kazandırdı.