Damla’s Fırıncılık Pforzheim’da

blank

 

Muzaffer Çetin-PFORZHEİM
31 Yıllık fırıncılık ve pastacılık tecrübesini ‘Damla’s Backstub’ 2. salonunu yaya trafiğinin yoğun olduğu Pforzheim Leopold str 14 açarak taçlandıran iş adamı Yılmaz – Süreyya Koyuncu çifti, yeni fırının uzun zaman ve titiz çalışmalar sonunda dizayn ettiği vitrini, rafları, ışıklandırması, tertip ve düzeniyle açılışa katılanlardan tam not aldı. Lezzetinden ödün vermeden yenilikleriyle ürün yelpazesini geliştirerek hem damaklara hem de gözlere hitap eden Damla’s Fırıncılık, yeni konsepti ve lezzetleriyle özel zamanları unutulmaz kılıyor.

blank

Simit, kahvaltı, pasta, Börek, Pide ve Lahmacun gibi her gün geniş ürün yelpazesini, kişiye özel hizmetlerini, benzersiz tatlarını ve yüksek kalite anlayış ile yeni ürün seçenekleri ve yeni konsept fırını ile misafirlerini ağırlıyor. Uygun fiyatlı ürünleri ve zengin menüsünü daha geniş kitlelerle buluşturmak için hayata geçirdiği konsepti ile ‘Damla’s Backstub’,zengin menüsü ve sıcak atmosferi ile lezzet tutkunlarına ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor.

 

blank

Kendimin Yemediğini Müşteriye Sunmam:
Önümüzdeki yıllarda yeni Fırınlarla büyümesini sürdürecek olan Damla’s Fırıncılık işletme sahibi Yılmaz – Süreyya Koyuncu, ”Biz ilk şubemizi Bretten Serpa Market içinde açtık. Damla’s Fırını, Pforzheim’a  açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 40 çeşit unlu ve tatlı mamul çeşidimiz, 4 çeşit kahvaltı modelimiz, (Klasik, Menemenli, Sucuklu, Yumurtalı ve sınırsız çay). Kahvaltımız, hafta içi  9 – 12 arası hafta sonları ise 9 – 14 arası. Gün içinde (sucuklu, kaşarlı pide, Türk usülü Pizza, Patetesli, ıspanaklı, peynirli, kıymalı börek ve bohçalar). soğuk zeytinyağlı; (sarma, dolma, köfte, kısır, börek ve salata çeşitleri sıcak ve soğuk içecek seçenekleriyle ara öğün yemeklerimizle) Pforzheim halkına hizmet sunacağız.

blank

 

Aile şirketi olarak aile sıcaklığında, yaptığımız ürünleri önce kendimiz tadacağız  daha sonrada müşterimize sunacağız.” Misafirlerimizin yüzünde tatlı bir tebessüm bırakmak, bu düsturla hareket ediyor, çalışmalara bu şekilde devam ediyoruz dediler.

 

blank