DENİZBANK AG İFTAR VERDİ

FRANKFURT – Almanya ve Avusturya’daki köklü yapılanması ile geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren DenizBank (Wien) AG, her yıl düzenlediği geleneksel iftar davetini bu sene Frankfurt’ta gerçekleştirdi. Yoğun katılım olan davete, Mainz Muavin Konsolosu Ali Erbaş, Post Gazetesi Rhein Main Bölge Temsilcisi İbrahim Ferah, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyaset, medya ve iş dünyasından isimler ilgi gösterdi. Açılış konuşmasını yapan DenizBank AG İcra Kurulu Üyesi Mehmet Ulvi Taner, ramazan ayının önemine değindi ve iftar davetlerine icabet eden herkese teşekkür etti.

43 ŞUBE, 450 ÇALIŞAN
Yemek sonrası gazetemize demeç veren Taner, “DenizBank AG, Avusturya ve Almanya’da toplam 43 şubesi ve yaklaşık 450 çalışanı ile 176 bini aşkın müşteriye etkin hizmet vermektedir. Önümüzdeki zamanda da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.
DenizBank (Wien) AG, Frankfurt’un yanı sıra Berlin, Münih ve Düsseldorf şehirlerinde de iftar davetleri düzenledi.

DenizBank AG hakkında

1996 yılında Avusturya’da kurulmuş olan DenizBank AG, 43 şubesi ve yaklaşık 450 çalışanı ile Avusturya ve Almanya’da hizmet vermektedir. Avusturya’da direk bankacılık alanında öncü bir konuma sahip olan DenizBank AG, kurumsal alanda da köklü bilgi, birikim ve deneyimini çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin kullanımına sunmakta olup, Türkiye, Almanya ve Avusturya başta olmak üzere, Avrupa Birliği ile ticari bağlantısı olan şirketlere her türlü bankacılık hizmetini vermektedir.

error: