Doğal tedavi ile doğru bakım

Mustafa Karaman
STUTTGART- Gün olurki doktorların bile çare bulamadığı vakalar vardır işte o anda çaresiz kalırsınız ve ne yapacağınızı bilemezsiniz. Bu konuda sağlıklı bir yaşam için Bahnhofstr. 8 numara Stuttgart-Bad Canstatt’ta bulunan Naturheilpraxis Kes’in sahibi 1993 yılından beridir Doğal Tedaviler Hekimiliği yapan Niğde Kemerhisarlı Yaşar Kes’e uğramanız yeter.

BİRÇOK HASTALIKLARA DEVA
İnsan yaşamının sağlıklı ve başarılı bir şekilde devam edebilmesi, insanın genetik yapısı ile çevre koşullarının etkisi ve etkileşimine bağlı olması soğuk, sıcak, nem, rakım, beslenme, jeolojik, topografik yapıya bağlı olduğunu ve bu yüzden de insan sağlığının çok önemli olduğunu vurgulayan Doğal Tedaviler Hekimi Yaşar Kes, tamamen bitkisel yollarla Damar Tıkanıklığı, Kanser, Bel Fıtığı ve Boyun Fıtığı, Kısırlık, Basur, Depresyon, Epilepsi Damar Sıkışması, Kalp Damar Hastalıkları, Diabet ve Şeker Hastalığı, Migren, Akupunktur, Hacamat ve  Sülük Tedavisi ile muayahanesinde hizmet vermekte ve tedavilerini bitkisel yollarla yan etkisiz bir şekilde yapmakta. Ayrıca konusunda uzman olan Kes, OZON Tedavisi ile de birçok hastalığa çözüm sunuyor. Medical Ozon tedavisinin Allerji, her türlü kan dolaşımı bozuklukları, Bağırsak, Deri, Kas Hastalıkları, Eklem Ağrıları, Şeker Hastalığı ve de sporcularda performans artıma ile Anti Aging.

DOĞAL TEDAVİ UZMANI NEDİR?
Birçok kişinin Doğal tedavi uzmanının ne olduğunu bilmediklerini belirten Naturheilpraxis Kes’in sahibi Doğal Tedaviler Hekimi Yaşar Kes, “Doğal Tıp veya Alternatif Tıp da diye adlandırılan Doğal tedavi uzmanı yani Almanca da Heilpraktiker “Doğal Tedavi Uzmanı Yasası”na (Heilpraktikergesetz) göre çalışma iznine sahiptirler. Kapsamlı izne (yetkiye) sahip doğal tedavi uzmanları birçok rahatsızlıkları tespit edebilir ve kendilerine özgü terapilerini uygulayabilirler. Teşhiş ve tedavi için genelde doğal tedavi ya da alternatif tıp yöntemlerini kullanırlar. Bunun yanında yasal sağlık sigortaları açısından, doğal tedavi uzmanları Heilpraktiker) tarafından yapılan tedavi, sigortanın karşıladığı masraflara (Kassenleistung) dahil değildir. Unutulmasın ki modern tıbba paralel olarak doğal tıp ile tedavi edilmesi durumunda tamamlayıcı ııp olarak adlandırılmaktadır” diyerek açıklık getirdi.  Sağlıklı bir yaşam için Doğal Tedaviler Hekimi Yaşar Kes’e aşağıdaki adres ve telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Naturheilpraxis Kes
Bahnhofstr. 8
70372 Stuttgart-Bad Canstatt
Tel.: 0711-65520995
Cep.: 0152-3705907