Dondurulmuş gıdalar hayatı kolaylaştırıyor

Dondurulmuş gıda sektörünün öncü isimlerinden TATSAN GmbH, sofralarınıza istediğiniz mevsimi taşımaya devam ediyor.

 

 

blank

FRANKFURT – Mutfaklarınızın ve gıda ihtiyaçlarınızın vazgeçilmez markası TATSAN sofralarınıza istediğiniz mevsimi taşımaya devam ediyor.  Avrupa’da dondurulmuş gıda sektörünün öncü firmalarından olan TATSAN 2014 yılında kuruldu. Kuruluşunda unlu mamullerde faaliyet gösteren firma, bugün dondorulmuş gıdada geniş ürün yelpazesine sahip bir marka haline geldi.  Üstün kalite anlayışından ödün vermeden üretimini gerçekleştiren TATSAN modern tesislerde hizmetlerini sürdürüyor. Avrupa genelinde müşterilerine yaygın dağıtım ağı ve bayileri aracılığıyla ürünlerini soğuk zincir bozulmadan hızlı ve sağlıklı koşullarda teslim edilmesini sağlayan firma, NRW Bölgesinde Fresh Frost ve Taptaze markasının da dağıtımını yapıyor.

 

blank

HIZLI VE GÜVENLİ

Türkiye, Polonya, İspanya ve Almanya’dan sebze, unlu mamuller, et çeşitlerini soğuk zinciri kırılmadan tüketiciyle buluşturan firma Fresh Frost’un Almanya yapılanmasında da büyük rol oynuyor. Almanya’nın bir çok eyaletinde ağı bulunan TATSAN GmbH’nın, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre’de ise bayilikleri mevcut. Son tüketiciye yönelik ürünleri bünyesinde bulunduran TATSAN GmbH şimdilerde ise restoran ve fırınlara yönelik ürün tedarikine start vermiş durumda. Cake’s Delight  markası ile fırın ve restoranlarda boy gösteren firma, Avrupa’nın önde gelen lojistik firmalarıyla çalışmalarını sürdürüyor.

 

blank

SAĞLIKLI BESLENME TRENDİ

Gıdaların besin değerlerini kaybetmeden tüketilmesinde ve sağlıklı bir şekilde saklanmasında en güvenilir yollardan birinin dondurma işlemi olduğunu söyleyen TATSAN GmbH Genel Müdürü Hakan Çay, “Sağlıklı beslenme trendinin dünyada yükselmesi ile birlikte meyve ve sebzeye olan yönelim artarken, bu gıdaları besin değerini kaybetmeden tüketmek ise büyük önem taşıyor. Pandemiyle birlikte dondurulmuş gıdalara olan ilgi de arttı. Sağlıklı beslenme trendinin dünyada yükselmesi ile birlikte meyve ve sebzeye olan yönelim artarken, bu gıdaları besin değerini kaybetmeden tüketmek ise büyük önem taşıyor.

DÖRT MEVSİM TAZELİK

Hayatın yoğun temposu içinde dört mevsim tazeliğini koruyan meyve ve sebze tüketmek için en doğru seçenekler arasında dondurulmuş olanları yer alıyor. Dondurma işlemi, tüm dünyada gıdaların uzun süreli korunabileceği en iyi yöntem olarak kabul edilmektedir.  Bu yöntemle  teknoloji ve hız sayesinde, katkı maddesi kullanmadan ürünlerin tadı ve tazelik özellikleri uzun süre korunur. Dondurulmuş gıda teknolojisi uzun araştırmalar sonucu bulunmuş, hijyen ve üretim standartları belirlenmiştir. Bu teknolojiyi ve standartları kullanarak üretim yapan üreticilerden aldığınız her üründe değişmeyen kalite ile karşılaşırsınız. Belirli mevsimlere özgü ürünleri, dondurulmuş gıda teknolojisi sayesinde her mevsim firmamızda bulmanız mümkün. TATSAN GmbH olarak Avrupa’nın tamamına hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Üreticiden tüketiciye en hızlı şekilde ürünlerimiz ulaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.blank