DÖNERİN ‘BEY’İ TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

blank

Bölgenin ilk döner imalatçılarından biri olarak, 1995 yılında faaliyete geçen ve o günden bugüne müşterilerinde geniş kapsamlı döner çeşitleri ile Avrupa çapında dağıtım hizmeti sunan BEY Döner korona visüse karşı tedbirli.

MURAT PEHLİVAN
KREFELD – Ürettiği döner çeşitlerini avrupanın birçok şehirine ihraç eden BEY Döner günümüzün salgını korona virüse karşı tüm tedbirlerini alarak üretim yapıyor.
İşyeri sahiplerinden Mustafa Sayın, ”Bizim bize özgü bir hijyen konseptimiz zaten mevcuttu, bunu güncelleyerek korona virüs salgınına karşı tedbirlerimizi ekleyerek üretime devam etmekteyiz. Kendisini rahatsız hisseden personelimize anında test uguluyor ve gerekeni yapıyoruz. Ürtimde ve dinlenme saatlerinde maske mesafe ve hijyen kurallarına en yüksek seviyede riayet edilmektedir. Bizim için personelimizin ve müşterilerimizin sağlığı herşeyden önde gelir” dedi.

DÖNER ÇOK ÖNEMLİ BİR PAYA SAHİP
BEY Döner’i ziyaret eden NRW Eyalet Meclisi SPD milletvekili Volkan Baran, ”Almanya pazarında döner çok önemli paya sahip. Etnik ekonominin bel kemiklerinden en önemlisi diyebiliriz. Bugün BEY Döner firmasını ziyaret ederek bilgiler aldık. Gerek üretim, gerek kalite ve gerekse hijyen kurallarını takdire şayan buldum. Başta Mustafa Sayın Bey’i ve tüm çalışma arkadaşlarını tebrik ediyorum” dedi.