DÜĞÜN VE KONSERLERİN ARANAN İSMİ KRAL MÜZİK GRUPLARI

5 yıl önce Ercan Erdoğan tarafından kurulan KRAL Müzik Grupları kısa sürede düğün ve konserlerin aranan ismi haline geldi. KRAL Müzik guruplarının ünü kısa sürede Almanya sınırlarını aşıp Türkiye’deki ünlü sanatçılar tarafından fark edildi. KRAL Müzik gurupları gelecek aylarda Türkiye’nin farklı şehirlerinde konserler organize edecek.

YURTSEVEN KARDEŞLER VE BOYS ANILAR İLE BAŞLADIK
Uzun yıllar İsmail YK’nın fotoğraf ve kamera işlerini yapan Ercan Erdoğan bu işe nasıl başladığını şöyle anlatıyor. ”Bir düğün organizesi için önce Yurtseven Kardeşler ile sonrada Boys Anılar ile anlaştım. Bir gün kendi kendime düşünürken ”bunu neden meslek haline getirmeyim” dedim. Ertesi gün hemen iki gurup ile bir görüşme yaptım. Fikrime sıcak bakan Yurtseven Kardeşler ve Boys Anılar ile düğünlere müzik gurupları organize etmeye başladım. Şimdi KRAL Müzik Gurupları olarak Avrupa’nın en iyi müzik gurupları ile çalışıyorum. Düğün yapacak çiftler beni buluyorlar ya da birlikte çalıştığım salonlar bana yönlendiriyor. Bizimle iletişime geçen çiftlere KRAL Müzik Guruplarının bünyesinde olan gurupları kendilerine öneriyorum. Bunun yanında çiftlere bay ve bayan DJ, davul zurna ekibi, fotoğrafçı ve kameraman da temin etmekteyim. Bize ulaşan çiftlerin isteklerine göre çalışmalarımızı yönlendiriyoruz. Kısacası bize ulaşan çiftlerin düğünlerinin organizesini tek elden yapıyoruz. Zaten düğün stresi yaşayan çiftler birde bu ekipmanları bulmak için uğraşmıyor. Biz kendilerine elimizdeki imkanları sunuyor ve onların tercihlerine göre hareket ediyoruz ”.

TÜRKİYE’DEKİ SANATÇILAR BİZİ FARKETTİ
Buradaki işlerimizi başarıyla sürdürmemiz sonucunda son günlerde Türkiye’deki ünlü sanatçılardan gelen teklifler beni son derece gururlandırıyor. Bu işimizi ne kadar düzgün ve itinalı yaptığımızın bir göstergesidir. Gelen teklifleri hemen değerlendirmeye aldım ve gelecek aylarda Türkiye’nin farklı şehirlerinde konserler organize ederek uluslararası çalışmalarıma hız vereceğim. Tabii ki bu konserler dizisi Türkiye ile sınırlı kalmayıp başta Almanya olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde de konserler organize etmeye devam edeceğim” dedi.