DÜĞÜN YAPACAKLARA YENİ SALON MÜJDESİ

 

 

blank

 

Murat Pehlivan / Neukirchen-Vluyn

Duisburg ve çevresi için Neukirchen-Vluyn’ da 10 bin metrekare alana kurulu VİVA düğün salonu Eylül ayında hizmete açılıyor. Almanya’ da et ve döner dünyasının yakından tanıdığı isimlerden biri olan iş adamı İbrahim Aydın, finans branşında Avrupa çapında ödül alan mühendis Kürşad Koca, Kürşad Koca’ nın eşi öğretmen Ezgi Koca ve Duisburg’un en lüks Alman mekânlarından birinde senelerce profesyonel düğün organizesi yöneteciliği yapmış olan Atilla Koca’ nın birlikte Eylül ayında hizmete açacakları 10 bin m² üzerine kurulmuş çok amaçlı salon ile ihtiyaç hissedilen düğün ve nişan organizasyonları için önemli bir açığı kapatmayı planlıyorlar.

KONSERLER İÇİN DE İDEAL

Duisburg’a yaklaşık 10 kilometre mesafede bulunan Neukirchen Vluyn’da Wilhelm-Reuter-Allee 1 numaralı adreste açılacak “ViVA Düğün Salonu” ayrıca özel toplantılar ve konser organizasyonları için de profesyonel hizmet sunacak.

HER BÜTÇEYE UYGUN İMKÂNLAR
Ruhr Bölgesi’nde eşi benzeri olmayan değişik konseptlerde hizmet verecek olan salon sahipleri görüşlerini gazetemize şu şekilde açıkladılar: Atilla Koca: “Bin kişiye kadar düğün, kına, nişan ve sünnet gibi davetlerinizde aklınıza gelen her türlü ihtiyacınız tek elden organize edilecektir ve her bütçeye uygun paketlerimiz olacak” derken,

KIR DÜĞÜNÜ İMKÂNI DA VAR
Kürşad Koca: “Salonun 250 araç kapasiteli kendi otoparkı bulunmaktadır. Lüks salonda 1000 kişiye kadar her türden davet ve organizasyon tertiplemek mümkündür. Ayrıca 2 terası ve büyük kır düğünü alanı ile yaz aylarında da hem düğün hem de her türlü davetlere açık havada imkan olacak” dedi.

HER KESEYE UYGUN
İş adamı İbrahim Aydın ise yaptığı bilgilendirmede “Açılış dolayısıyla özel kampanyalarımız ile uygun düğün paketlerimiz sürprizlerimiz arasındadır. Biz bu yolda en profesyonel düğün salonu olmaya iddialıyız” ifadelerini kullandı.

ÇOCUKLARINIZ DA SİZDE EĞLENECEKSİNİZ
Kadın gözü ve eli ile salona ayrı bir katkı sağlayacak eğitimci Ezgi Koca: “Çocuklara özel oyun odası ve sinema gösterileriyle siz ebeveynlerin rahat etmesini ve çocuklarınızın güzel vakit geçirmesini sağlayacağız” diyerek hem çocuklara kaliteli hizmet sunup, ebeveynlerin de huzurlu vakit geçirmelerini sağlayacaklarını altını çizdi. Kürşad Koca ayrıca “Detaylı bilgi edinmek isteyenler, 015110580580 veya 015158500500 numaraları arayabilir yada info@vivaneukirchenvluyn.de email adresinden bizim ile irtibata geçebilirler” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

blank

 

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı